Gwiazdy

Film "Chłopaki nie płaczą" od 21 lat rozśmiesza widzów. Olaf Lubaszenko opublikował w sieci archiwalne zdjęcie

Gwiazdy

Olaf Lubaszenko

Film "Chłopaki nie płaczą" to komedia, która na stałe wpisała się w historię polskiego kina. Aż trudno uwierzyć, że w tym roku mija 21 lat od premiery kultowej produkcji. Z okazji kolejnej rocznicy jej powstania, Olaf Lubaszenko zamieścił w mediach społecznościowych archiwalne zdjęcie z planu. Do wspomnień dołączyli także fani.

Wspominamy kultowy film "Chłopaki nie płaczą"

Dokładnie 25 lutego 2000 roku swoją premierę miał film "Chłopaki nie płaczą". Polska komedia kryminalna w reżyserii Olafa Lubaszenki odniosła ogromny sukces komercyjny. Sale kinowe odwiedziło ponad pół miliona widzów. Z taką obsadą nie mogło być inaczej. W produkcji zagrali m.in. Maciej Stuhr, Cezary Pazura, Michał Milowicz, Mirosław Zbrojewicz, Anna Mucha i Paweł Deląg.

Choć od premiery mija już 21 lat, uniwersalna komedia wciąż potrafi rozśmieszyć widzów. Kolejne urodziny filmu postanowił uczcić także sam reżyser. Olaf Lubaszenko zamieścił w sieci post, w którym opublikował archiwalne zdjęcie z planu. Na fotografii pozuje wraz z młodymi aktorami. Poznajecie?

- Dziś taka ciekawostka... Właśnie mija 21 lat od premiery filmu "Chłopaki nie płaczą". Wszystkim "zamieszanym" w jego powstanie serdecznie dziękuję! Na zdjęciu od lewej Michał Milowicz, Czarek Pazura, Olaf Lubaszenko, Mirosław Zbrojewicz, Mariusz Czajka. Brakuje głównego bohatera - napisał.

Fani wspominają film

Film "Chłopaki nie płaczą" zapisał się także w pamięci widzów. Do dziś wiele osób z sentymentem wraca do produkcji z 2000 roku i przypomina sobie najśmieszniejsze cytaty. Pod postem Olafa fani pozostawili wiele komentarzy i dołączyli do wspomnień. J

- Ten film , to był strzał w dziesiątkę, dosłownie perełka wśród polskich komedii, a bawi do dnia dzisiejszego, przy każdym jej obejrzeniu.

- Uwielbiam! Oglądałam milion razy i nawet teraz czasem odpalę na dobry humor! A cytaty wryły się w mózg na stałe: "Wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie. Co lubię w życiu robić? A potem zacznij to robić" - czytamy pod postem.

Chłopaki wciąż nie płaczą? Zobacz wideo.

Zobacz także:

Kobiece role, które na zawsze zmieniły historię kina. Te filmy warto zobaczyć

Filmy na dzień singla. 7 produkcji, dzięki którym docenisz swoje życie w pojedynkę

Filmy, których nie możesz pominąć w walentynki. Dzięki nim jeszcze bardziej docenisz miłość

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości