Gwiazdy

Kulisy wyprawy przez Atlantyk. Ten moment przeraził uczestników. "Możemy spodziewać się przykrych widoków"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Reporter:
Bartosz Dajnowski
Kulisy wyprawy przez Atlantyk

Czwarty odcinek programu "Przez Atlantyk" zapowiada się bardzo emocjonalnie. W kolejnej odsłonie przygód uczestnicy natkną się na ponton uchodźców. Nie zabraknie momentów, które zmrożą krew w żyłach nawet najbardziej odważnym członkom ekipy. Co się wydarzy? O tym opowiedziały uczestniczki modelka Renata Kaczoruk i piosenkarka Natalia Przybysz w Dzień Dobry TVN.

"Przez Atlantyk" - ponton na środku Oceanu

Przed nami 4 odcinek programu "Przed Atlantyk". To już kolejna odsłona przygody, w której sześcioro uczestników wyrusza niewielkim jachtem żaglowym przez Ocean. Pod czujnym okiem doświadczonych kapitanów gwiazdy uczą się współpracy i podstaw żeglugi. Muszą stać się zgraną załogą, a to wszystko w obecności kamer.

W najnowszym odcinku emocje wśród uczestników sięgną zenitu. Grupa natknie się na ponton uchodźców. W Dzień Dobry TVN o tej zaskakującej sytuacji opowiedziały uczestniczki programu "Przez Atlantyk" modelka Renata Kaczoruk i piosenkarka Natalia Przybysz. - Piotr zauważył coś z oddali. Nie widzieliśmy co jest na pontonie z daleka. Bardzo dużo niepokoju w nas to wzbudziło, ponieważ jesteśmy u wybrzeży Afryki i nie wiemy, czego się spodziewać. Możemy spodziewać się przykrych widoków - tłumaczy modelka.

Wyprawa przez Atlantyk - nowe wyzwania

Międzynarodowe prawo morskie nakazuje podpłynąć do pontonu i sprawdzić, czy ktoś tam jest. Ten moment zmrozi krew w żyłach, nawet najbardziej odważnym członkom grupy. Zderzenie beztroskiego życia na łodzi, ze świadomością, że ponton na środku Oceanu oznacza walkę o życie - to doświadczenie z pewnością zapadnie w pamięć wszystkim uczestnikom. - Usłyszałam, że chyba będą jacyś rozbitkowie - opowiada Natalia Przybysz. Na początku nie zbudziło w niej to strachu, ale po chwili zaczęła martwić się, kto może znajdować się na pontonie Jak podkreśla Kapitan Adam Skomski, takie sytuacje zdarzają się podczas rejsów, jednak do tej pory nie spotkał się z rozbitkami.

Wyprawa przez Atlantyk była dla uczestniczek również idealną okazją, aby dowiedzieć się czegoś nowego na swój temat. - Ja się o sobie dowiedziałam, że lubię ludzi, wbrew temu, że mnie wkurzają niektórzy ludzie - podkreśla piosenkarka. - Ja, że bardzo potrzebuje otoczenia ludzi, bliskości, takiej też damskiej, bliskiej relacji - dodaje modelka.

Łódka miała jedynie 30 metrów, a znajdowało się na niej łącznie aż 12 osób. Jak gwiazdy poradziły sobie w takich warunkach? -Bardzo dużo delikatności, opieki (...), tutaj nagle masz sytuacje, że od początku wszyscy o siebie dbają - tłumaczy Renata Kaczoruk. - Ktoś się gorzej czuje? To w tym momencie ktoś inny przejmuje ster - podsumowuje uczestniczka.

Czwarty odcinek programu "Przez Atlantyk" będzie miał swoją premierę 23 marca o godzinie 21:35 w TVN oraz na Player.pl

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Reporter: Bartosz Dajnowski

Źródło zdjęcia głównego:  Mateusz Jagielski/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości