Gwiazdy

"Kuchenne rewolucje". W pizzerii w Tarnowie straszy. Czy Magda Gessler wypędzi duchy?

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
materiał prasowy TVN
"Kuchenne rewolucje" - zwiastun 10. odcinka
"Kuchenne rewolucje" - zwiastun 10. odcinka
wideo 2/4

W 10. odcinku "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler zawita do położonego pod małopolskim niebem Tarnowa, by pomóc właścicielom Pizzerii Bujani. Załoga schowanego w piwnicznych czeluściach lokalu obawia się nie tylko braku klientów i zamówień, lecz także duchów. Czy gwiazda TVN zdołała przepędzić moce nieczyste? Słynna restauratorka wkroczyła do akcji z kulinarnym egzorcyzmem.

"Kuchenne rewolucje" w Tarnowie - opis 10. odcinka

Tarnów to miasto położone pod małopolskim niebem. Nie brakuje w nim miejsc wartych zobaczenia, począwszy od rynku z pięknym ratuszem, a kończąc na okazałej Bramie Seklerskiej. To właśnie obok niej znajdziemy, choć z trudem, Pizzerię Bujani.

Schowany w piwnicznych czeluściach lokal prowadzą Katarzyna i Krzysztof. Oboje mają gastronomiczne wykształcenie i sukces w prowadzeniu bistro na stacji benzynowej. Tamten lokal musieli jednak opuścić, a nowa lokalizacja okazała się dla nich wyjątkowo pechowa. Trzydzieści najwymyślniejszych rodzajów pizzy nie znalazło tu życzliwych klientów. Czyżby lokalni smakosze nie potrafili docenić placka z kapustą kiszoną?

"Kuchenne rewolucje". Właściciele Pizzerii Bujani podglądają pracowników

Katarzyna i Krzysztof, którzy prowadzą Pizzerię Bujani, próbują ustalić prawdziwą przyczynę kłopotów restauracji. Właściciele lokalu uważają, że problem nie leży w jakości serwowanego jedzenia. Dokładnie obserwują każdy ruch pracowników dzięki zamontowanym na sali i w kuchni kamerkom internetowym.

Co na to załoga knajpy? Pozostali boją się nie tylko podglądających ich pracę szefów, ale też duchów. Twierdzą, że w Pizzerii Bujani straszy. Czy Magdzie Gessler uda się przegonić gości z zaświatów, a zaprosić klientów z krwi i kości na jedzenie pełne smaku?

"Kuchenne rewolucje" - gdzie i kiedy oglądać

Emisja 10. odcinka nowego sezonu w czwartek 5 maja o godz. 21:35 w TVN. Jedenasty odcinek można znaleźć w ofercie prapremier na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: materiał prasowy TVN

Źródło zdjęcia głównego: materiał prasowy TVN

Pozostałe wiadomości