Gwiazdy

"Kuchenne rewolucje" w Szczecinie. Czy Magda Gessler uratuje Cafe Elegancko?

Gwiazdy

Autor:
Karolina
Kalatzi

Filharmonia zapierająca dech w piersiach, zamek i zapach czekolady, który czuje się na wjeździe. Szczecin to piękne miasto, które każdego roku coraz bardziej się rozwija. Zwane jest również "Paryżem Północy" - brzmi światowo i tak właśnie miało być w Cafe Elegancko, do którego wybrała się Magda Gessler. I choć nazwa powinna przyciągać, to ludzie omijają to miejsce szerokim łukiem. 

Kuchenne rewolucje w Szczecinie

Lokal prowadzi zaledwie dwudziestoczteroletni Kacper. Pomaga mu mama Romana, zwana przez bliskich Romą. Oboje uwielbiają gotować, a swoim gościom serwują kanapki na zimno i na ciepło, naleśniki i ciasta. Tyle, że tych gości jest jak na lekarstwo.

Porady Katarzyny Bosackiej

Dla zdrowego brzuszka - oregano, bazylia i pietruszka
Dla zdrowego brzuszka - oregano, bazylia i pietruszka Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Z miesiąca na miesiąc zamiast zysków, rosną długi. Kłopoty finansowe niedobrze odbijają się na relacji Krystiana i Romy. Dwa silne charaktery, kłócą się niemal o wszystko. Może goście to wyczuwają i dlatego elegancko omijają "Elegancką" szerokim łukiem?

Właściciele zgodzili się ostatecznie w jednej sprawie, że potrzebują pomocy. A wiadomo, że w gastronomii najwyższą instancją jest Magda Gessler. Czy i tym razem znanej restauratorce uda się uratować upadający biznes i uzdrowić niełatwą relację syna z mamą?

Nowy sezon Kuchennych rewolucji

To już 25. sezon "Kuchennych rewolucji"! Magda Gessler przemierza całą Polskę w nadziei, że pomoże tym, którzy przyjmą jej rady z otwarymi ramionami. Wiele restauracji dzięki niej przetrwało i zaczęło dobrze prosperować, to dlatego restauratorzy wciąż wierzą, że Magda Gessler jest ostatnią deską ratunku dla ich kłopotów.

Co czeka nas, widzów, w jubileuszowym sezonie? Magda Gessler niedawno zdradziła to na kanapach w Dzień Dobry TVN.

- Jest bardzo dużo płaczu, policji, służb bezpieczeństwa - cały czas coś się dzieje. Szczecin nas zaskakuje, są aż dwa odcinki. Jeden bardzo pozytywny, a drugi trochę "horror" w rodzinie. Było tak intensywnie, że prawie mnie to wyłożyło fizycznie, takiej intensywnej, psychicznej pracy z uczestnikami dawno nie było - wyznała.

Program można oglądać w każdy czwartek o godz. 21:35 na antenie TVN i w Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Karolina Kalatzi

Pozostałe wiadomości