Gwiazdy

Kuchenne rewolucje. Magda Gessler nie dowierzała w to, co zobaczyła. "Pan to teraz zje i umrze"

Gwiazdy

Aktualizacja:

W 16. odcinku 21. sezonu "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler miała przed sobą nie lada wyzwanie. Restauratorka udała się do Piły, gdzie trafiła na wyjątkowo ciężki przypadek. W "Barce" potrawy przygotowywane przez restaurację nie nadawały się według królowej polskiej kuchni do jedzenia. Nie zabrakło krzyków, łez i zwątpień. Czy Magda Gessler zaliczy tę rewolucję?

"Kuchenne rewolucje" w Pile

W 16. odcinku 21. sezonu "Kuchennych rewolucji" zobaczymy kolejne zmagania restauratorki z polską gastronomią. Tym razem Magda Gessler nie szczędziła konstruktywnej krytyki właścicielom restauracji w Pile.

Gdyby mi się to przyśniło, obudziłabym się z krzykiem

- grzmiała Magda Gessler, przekraczając próg lokalu "Barka".

Restaurację prowadzą bracia Patryk i Paweł. Młodzi właściciele serwują gościom jedzenie typu fast food, głównie wszelkiego rodzaju kawałki kurczaka w tłustej panierce. Takie menu niespecjalnie zasmakowało mieszkańcom Piły. Z każdym tygodniem gości ubywa i właściwie "Barka" powoli idzie na dno. Czy Magdzie Gessler uda się sprawić, by wypłynęłą na szerokie i spokojne wody?

'Kuchenne rewolucje" – gdzie obejrzeć?

Premiera odcinka programu "Kuchenne Rewolucje" w telewizji odbędzie się w najbliższy czwartek 19 listopada o 21:30. Przedpremierowo można zobaczyć go na Player.pl

Zobacz też:

Magda i Lara Gessler na zdjęciu sprzed lat. "Samo szczęście"

Lara Gessler o najnowszej książce i ciąży. Za czym tęskni przyszła mama?

Warszawski lokal wśród najpiękniejszych restauracji świata

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości