Gwiazdy

Magda Gessler w Miastku. "Czy uzdrowiłam miłością to miejsce?"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Dzień Dobry TVNMagda Gessler

Magda Gessler od lat udowadnia, że prawdziwa i dobra kuchnia zaczyna się w sercu. Wyjaśnia restauratorom, że gastronomię trzeba po prostu kochać. Kreatorka smaku osobiście zwróciła się do uczestników "Kuchennych Rewolucji", które tym razem zawitały do Miastka. Wszystko wskazuje na to, że zadziała się magia.

"Kuchenne rewolucje" w Miastku

Magda Gessler ma nie tylko talent do gotowania, ale również niezwykły zmysł do opowiadania historii. Tak jak jej każda restauracja jest pewnego rodzaju opowieścią, tak też uczestnicy uwielbianego przez widzów programu "Kuchenne Rewolucje" to ciekawe postacie, którym gospodyni show bacznie się przygląda.

Tym razem "Kuchenne Rewolucje" zawitały do Miastka na Pomorzu. Tam też Magda Gessler spotkała Dorotę i Marka. Początek ich znajomości nie należał jednak do najłatwiejszych.

- Na początku myli wszystko... nawet nazwa lokalu. Było źle, bez planu, bez zapachu, smaku... miłości dosłownie i w przenośni... - wylicza Magda Gessler w wpisie w mediach społecznościowych. - Czy miłość jest lekarstwem na wszystko? Uzdrawia? Moim zdaniem tak! Powinna! Bo to emocja, która jest dobra, uskrzydla, pozwala widzieć w nocy, a w ciągu dnia dodaje skrzydeł. Czy uzdrowiłam miłością to miejsce? - zagaiła swoich fanów.

Magda Gessler i jej przepis na sukces
Magda Gessler i jej przepis na sukces

"Kuchenne rewolucje" - gdzie oglądać

Wszystko wskazuje na to, że po metamorfozie lokalu Magda Gessler ma powody do zadowolenia.

- Serdeczne ucałowania dla moich dzisiejszych bohaterów Doroty i Marka - napisała. - To była ciężka praca, trudna, ale też szalona i z perspektywami! Powstało nowe. Była Kawiarnia Marysieńka - jest Bistro Tajemniczy Staw. Czy dumny jak paw - zakończyła.

Miastko to dziesięciotysięczna miejscowość leżąca na Pomorzu. Tędy jedzie się nad morze, w stronę Słupska lub Koszalina. I właśnie przy ruchliwej drodze krajowej Magda Gessler sprawiła, że zadziała się magia.

Wszystkie odcinki można oglądać w serwisie Player.pl.

Zobacz też:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości