Gwiazdy

"Kuchenne rewolucje" w Libiążu. Magda Gessler: "Pan nie ma pojęcia o gulaszu"

Gwiazdy

"Kuchenne rewolucje" to od lat jeden z największych hitów TVN. Tym razem Magda Gessler wzięła pod lupę lokal w Libiążu i przeprowadziła w nim totalną metamorfozę. Czy obyło się bez rzucania talerzami?

Magda Gessler i rewolucja w Libiążu

W najnowszym odcinku "Kuchennych rewolucji" zobaczymy Magdę Gessler w Libiążu. Restauratorka odwiedziła lokal Klaudii i Michała o nazwie Four Flavour, czyli Cztery Smaki. Małżeństwo wiele lat pracowało w Anglii i odkładało pieniądze, by spełnić marzenie o własnej restauracji. Gdy w końcu udało im się to zrobić, przyszła pandemia i rygorystyczne obostrzenia. W związku z tym stanęli w w martwym punkcie.

Zwrócili się więc o pomoc do Magdy Gessler, ponieważ oczekują pierwszego dziecka, a zamiast bezpieczeństwa, towarzyszy im niepewność i lęk o przyszłość. Nie chcą zamykać lokalu i stawiać kreski na marzeniach, dlatego liczą na "Kuchenne rewolucje".

- Aż się chce pomagać takim ludziom - stwierdziła prowadząca program.

"Kuchenne rewolucje" w Libiążu

W restauracji były serwowane dania zarówno polskie, jak i zagraniczne. Nie wszystkie należały do udanych. Ekspertka stwierdziła, że Michał nie ma pojęcia o gulaszu, a żurek to sam kwas i mąka. Zachwycona była jednak innym daniem.

- Perfekcyjny burger - oceniła Magda Gessler.

Odcinek "Kuchennych rewolucji" w Libiążu można zobaczyć 22 kwietnia o godzinie 21:30 na antenie TVN, bądź w serwisie Player.pl.

Cztery Smaki w akcji #TVNpomagajmysobie

Lokal Cztery Smaki przystąpił w ubiegłym roku do akcji #TVNpomagajmysobie. Jej celem było wsparcie potrzebujących, których nie stać nawet na jeden ciepły posiłek w ciągu dnia oraz restauracji walczących o przetrwanie w lockdownie. Restauracja przez trzy tygodnie wydawała głodnym osobom zupy. W piękny sposób wsparła osoby w najtrudniejszej sytuacji.

Czy "Kuchenne rewolucje" w Libiążu się udały? Przekonamy się oglądając nowy odcinek programu w czwartek o 21:30 w TVN.

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości