Gwiazdy

"Kuchenne rewolucje" w Krzeszycach. Czy Magdzie Gessler uda się odratować jedyną pizzerię w mieście?

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Kuchenne rewolucje | Sezon 24 | Odcinek 8 - Krzeszyce

W 8. odcinku "Kuchennych Rewolucji" nie zabraknie emocji. Tym razem Magda Gessler zagości w miejscowości Krzeszyce. W niewielkim oddaleniu od główniej drogi działa tu jedyna Pizzeria DaviOli, którą od trzech lat prowadzi Ola. Jak przebiegnie metamorfoza tego lokalu?

"Kuchenne rewolucje" to program, w którym Magda Gessler wskazuje właścicielom podupadających restauracji ich błędy. W 8. odcinku najnowszej edycji słynna restauratorka odwiedziła Krzeszyce. Właścicielka tamtejszej pizzerii "DaviOli" ma mnóstwo problemów. Czy Magda Gessler pomoże wyjść na prostą? 

"Kuchenne rewolucje" w Krzeszycach

Magda Gessler ruszyła na pomoc do Krzeszyc. W liczącej niespełna pięć tysięcy mieszkańców miejscowości znajduje się jedyna pizzeria prowadzona przez Olę.

Restauracja DaviOli to jednak pierwsza przygoda właścicielki z gastronomią. Na początku pomocną dłoń wyciągnął do kobiety doświadczony pizzerman. Niestety nie został długo. Ola zdążyła nauczyć się od niego co nieco i przejęła stery w kuchni. Obecnie w prowadzeniu pizzerii pomaga jej przyjaciółka Asia i grupa sporo od niej młodszych znajomych. Nikt z załogi nie ma niestety wykształcenia ani doświadczenia w gastronomii. Co gorsze, nikt nie wie, co ma robić, bo Ola z zarządzaniem i delegowaniem zadań ma ogromne kłopoty. Tutaj każdy zajmuje się wszystkim i w dodatku… o bardzo różnych porach. Grafik pracy tu nie obowiązuje i godziny otwarcia lokalu też nie. Jednego dnia DaviOli zaprasza gości od 12.00 do 21.00, a następnego od 14.00 do 19.00. Nic więc dziwnego, że zdezorientowany klient dawno zrezygnował z odwiedzania pizzerii.

Hobby

Pasja od dzieciństwa
Pasja od dzieciństwa Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

W końcu zagubiona we mgle załoga poprosiła o pomoc Magdę Gessler. Czy znanej restauratorce uda się zamienić operację chaos w operację sukces?

"Kuchenne rewolucje" - gdzie i kiedy oglądać?

Najnowsze odcinki "Kuchennych rewolucji" w każdy czwartek o godz. 21:35 na antenie TVN. Program można oglądać również na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: materiał prasowy

Pozostałe wiadomości