Gwiazdy

"Kuchenne rewolucje" w Częstochowie - Magda Gessler miała trudne zadanie. "Restauracja funkcjonowała bez pomysłu, bez konkretnego kierunku"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Raków to robotnicza dzielnica Częstochowy. Mieści się tam stadion zespołu, który niedawno trafił do piłkarskiej ekstraklasy oraz restauracja "Sezonowa". Niestety na próżno szukać tam sezonowanych warzyw i owoców. Co gorsza, brakuje w niej też gości. Czy Magda Gessler zdoła postawić biznes na nogi?

Kuchenne rewolucje w Częstochowie

Magda Gessler od kilku lat jeździ po całej Polsce i pomaga restauracjom, które borykają się problemami. Dzięki jej radom i wsparciu niejeden biznes odbił się od dna. Jej doświadczenie i znajomość branży od podszewki są niezwykle cenne zwłaszcza teraz, gdy cała gastronomia zmaga się z kryzysem.

W najnowszym odcinku "Kuchennych rewolucji", który będzie można obejrzeć już w najbliższy czwartek, 4 marca, o 21:30 na antenie TVN, Magda Gessler pojechała do Częstochowy. O pomoc poprosili ją Robert i Dorota, którzy prowadzą restaurację "Sezonowa". Mimo że oboje bardzo się poświęcają, to żadne z nich nie ma pojęcia o prowadzeniu lokalu. Robert jest adwokatem, a Dorota psychologiem specjalnym.

Wspólny biznes miał być spełnieniem marzeń, a stał się przyczyną zmartwień i nieprzespanych nocy. Goście nie przychodzą, a właścicielom kończą się oszczędności i nie mają z czego dokładać do interesu. Ich sytuację finansową dodatkowo komplikuje fakt, że Dorota jest w zaawansowanej ciąży i lada moment na świecie pojawi się dziecko.

Czy "Sezonowa" stanie na nogi?

Już pierwsza wizyta w restauracji "Sezonowa" uświadomiła prowadzącej "Kuchenne rewolucje", że w lokalu panuje bardzo duży chaos. Nie ma wyraźnego podziału obowiązków wśród personelu i wszyscy robią wszystko. Ten bałagan rodzi tylko napięcie i frustrację.

- W Częstochowie miałam trudne zadanie. Restauracja funkcjonowała bez pomysłu, bez konkretnego kierunku a właściciele nie bardzo wiedzieli, co mają zrobić, by ją utrzymać. Moje zmiany rzutowały nie tylko na kwestie restauracyjne, ale również biznesowe i rodzinne. Robert i Dorota pozwolili mi działać, bo czuli, że chcę dla nich jaj najlepiej - mówiła Magda Gessler.

Czy znana restauratorka zdołała postawić biznes Roberta i Doroty na nogi? Oglądajcie "Kuchenne rewolucje" w czwartek, 4 marca, o 21:30 na antenie TVN!

Zobacz także:

Magda Gessler pokazała swoją mamę. To po niej odziedziczyła urodę. "Brak mi ciebie, moja ty piękna"

Kulczyk, Ochojska, Pyz, Tokarczuk i Wojciechowska. Polki, które zmieniają świat na lepszy

Leniwi rodzice służą radą. "To nie koniec świata, jeśli zamówisz pizzę na obiad"

Autor: Katarzyna Oleksik

Źródło: TVN

Pozostałe wiadomości