Gwiazdy

"Kuchenne rewolucje" od 10 lat na antenie TVN. Magda Gessler: "To absolutne szaleństwo!"

Gwiazdy

Już od 5 września na antenę TVN powraca kolejny sezon „Kuchennych rewolucji”. Będzie to już 2o sezon programu! będziemy mogli oglądać 20 już sezon „Kuchennych rewolucji”. Magda Gessler od 10 lat zmienia polskie restauracje. Tuż przed startem nowego sezonu z restauratorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Jaroszyńska.

„Kuchenne rewolucje” od 10 lat na antenie TVN

To jest absolutne szaleństwo. To jest absolutny dokument. Nagraliśmy 270 odcinków, z czego się wyemitowało 256. Ludzie kochają program za to, że to jest prawda. To nie jest manipulowane. Jest to dokument, który niesie tym ludziom autentyczną pomoc ludziom zdesperowanym. Jeżeli komuś taka rewolucja nie wyjdzie. To ta restauracja przyszłości nie ma. To jest ewidentne. Serdecznie zapraszam na nowy sezon, bo coraz więcej rewolucji się udaje, coraz więcej ludzie rozumieją. To jest strasznie budujące.

- zdradziła Magda Gessler w rozmowie z Katarzyną Jaroszyńską.

***

Jesienią już po raz dwudziesty najsłynniejsza polska restauratorka wyruszy w Polskę, aby ratować upadające lokale. Czy dzięki „Kuchennym rewolucjom” odmieni ich los i nada im drugie życie? Celne riposty i cięty język uwielbianej przez widzów Magdy Gessler sprawiają, że polska gastronomia nie jest już taka sama, jak dziesięć lat. W jubileuszowym sezonie restauratorka ponownie podejmie się niemożliwego i odkryje wiele ciemnych stron różnych kulinarnych biznesów. Czy jej recepta na sukces zadziała w każdym przypadku?

Zobacz też:

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości