Gwiazdy

Opolscy restauratorzy walczą o przetrwanie. Czy Magda Gessler ocali to miejsce przed upadkiem?

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
Informacja prasowa TVN
Magda Gessler

Przed nami 13. odcinek 24. edycji "Kuchennych rewolucji". Tym razem Magda Gessler odwiedzi lokal gastronomiczny Caverna Cafe w Opolu. Czy znana restauratorka zdoła pomóc właścicielom?

Magda Gessler przeprowadza rewolucję w Opolu

W Opolu - czyli historycznej stolicy Górnego Śląska - mieści się Caverna Cafe. Choć lokal położony jest z dala od centrum, to przy ruchliwym skrzyżowaniu. Niestety mieszkańcom nie przypadł on do gustu i omijają miejsce szerokim łukiem. Dlaczego? Być może wyspiarskie smaki nie należą do ich ulubionych.

Kasia i Daniel - właściciele lokalu - przez 17 lat mieszkali bowiem w Wielkiej Brytanii. Dlatego swoim gościom serwują brytyjskie rarytasy, czyli pieczone ziemniaki w różnych zestawach, brytyjskie śniadania oraz herbatę. Sęk w tym, że nie sprzedają się one najlepiej. Zadłużenie małżeństwa rośnie z miesiąca na miesiąc, co jest przyczyną ich starć. Coraz bardziej iskrzy. Gdyby nie pomoc finansowa taty Kasi, restaurację należałoby zamknąć.

Zobacz wideo: Przepisy Andrzeja Polana

Przepisy Andrzeja Polana

Kulinarna podróż z Polanem
Kulinarna podróż z PolanemDzień Dobry TVN
wideo 2/5

Właściciele walczą resztkami sił o swój lokal i sięgnęli po ostatnie koło ratunkowe, czyli zgłoszenie do "Kuchennych rewolucji". Czy Magda Gessler ocali przed upadkiem restaurację? Czy po raz kolejny uda jej się odmienić oblicze polskiej gastronomii? Co sądzi na temat brytyjskiej kuchni? Odpowiedzi na te pytania poznasz w programie.

"Kuchenne rewolucje" - gdzie i kiedy oglądać?

Finałowy odcinek sezonu w czwartek 26 maja o godz. 21:35 na antenie TVN. Na platformie Player.pl już jest dostępny.

Zobacz wideo: "Kuchenne rewolucje" w Białymstoku

"Kuchenne rewolucje" w Białymstoku
"Kuchenne rewolucje" w Białymstoku "Kuchenne rewolucje" w Białymstoku Źródło: Biuro Prasowe TVN Grupa Discovery

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: Informacja prasowa TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości