Gwiazdy

Magda Gessler zawitała do Zamościa. Właścicielowi restauracji puściły nerwy

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Tu rządzi Magda Gessler!

Magda Gessler zawitała do Zamościa, by pomóc właścicielom knajpy Kura Domowa, którzy otworzyli lokal, nie mając pojęcia o gastronomii. W pewnym momencie przestali dawać sobie radę. Właściciel Piotr bardzo wierzy, że jego biznes może jeszcze się powieść. Niestety jego ukochana jest nieco innego zdania. Czy Magda Gessler zaakceptuje rewolucję w tym miejscu?

"Kuchenne rewolucje" w Zamościu

Magda Gessler na gastronomicznej mapie Polski nie pominęła w tym sezonie Zamościa. Mowa o knajpie Kura Domowa, która po rewolucji słynnej restauratorki zmieni nazwę na Ziemniak czy kartofel. Właściciele zdecydowali się skorzystać z pomocy Magdy Gessler ze względu na brak odpowiednich przychodów.

Jeszcze przed rewolucją wielu klientów doceniało restaurację za smaki potraw oraz jakość składników, z jakich były robione. To jednak nie wystarczyło, aby odnieść sukces.

"Kuchenne rewolucje" - emocje w Zamościu wzięły górę

W Zamościu na początek Magda Gessler spróbowała zupy ze wschodu oraz burrito. O ile pierwsze danie przypadło jej do gustu, drugie przypominało jej śmieci. Ryż z warzywami serwowany na koniec, również nie przypadł do gustu restauratorce.

- To nie jest prawdziwa kuchnia ani meksykańska, ani indyjska, ani chińska, ani hinduska. To jest coś, co komuś w głowie siedzi, że mogłoby być. Ale nigdy w tych miejscach nie był i tych rzeczy nie próbował. To problem. Chciałam zjeść pyszną domową kurę, a dostałam paskudny międzynarodowy miszmasz - mówiła Magda Gessler.

- Nie ma płaczu. Dobrze że taka osoba przyszła, która się zna. Będzie dobrze - odparł Piotr, właściciel restauracji.

"Kuchenne rewolucje" - kto odpowiada za restaurację w Zamościu?

Magda Gessler nie kryła złości, kiedy zobaczyła, w jakim stanie jest kuchnia Kury Domowej. Brud odstraszał od wejścia. Podobnie jak dekoracje, które restauratorka uznała za tandetne.

- To mi się wszystko spieprza na łeb. Nikomu innemu, tylko mi. Zabraknie plaster sera, walą do mnie. Coś się zesra, walą do mnie. Czy to jest sens, żebym tu siedział jeszcze i śmierdział żarciem? - podsumował zdenerwowany Piotr.

Gospodyni "Kuchennych rewolucji" nie dała jednak za wygraną. Kiedy emocje opadły, Magda oznajmiła właścicielom oraz pracownikom restauracji, że od teraz ich lokal będzie nosił nazwę Ziemniak czy kartofel.

"Kuchenne rewolucje" - gdzie i kiedy oglądać?

Premierowe odcinki programu "Kuchenne rewolucje" emitowane są w każdy czwartek o godz. 21:30 na antenie TVN. Wszystkie odcinki można obejrzeć w serwisie Player.pl.

Zobacz także: Co je Magda Gessler, gdy wraca z planu "Kuchennych rewolucji"? Zawsze wybiera to samo danie

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości