Gwiazdy

Kuba Wojewódzki przeżywa kryzys w związku? "Kontrolowanie partnera jest upokarzaniem jego i siebie"

Gwiazdy

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki od jakiegoś czasu publikuje zdjęcia z tajemniczą pięknością. Zgodnie z doniesieniami mediów jest to Angelika Wachowska. Choć informacja o związku 28-latki z dziennikarzem, nie została oficjalnie potwierdzona, jedno jest pewne, tych dwoje łączy wspólna praca. Tymczasem król TVN-u na Instagramie zamieścił tajemniczy wpis. Co może oznaczać?

Kuba Wojewódzki – życie prywatne

Kuba Wojewódzki to dziennikarz, który aktywnie udziela się w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się z fanami swoim zawodowym i prywatnym życiem. Na jego instagramowym koncie znaleźć możemy zarówno zdjęcia samochodów, kobiet, jak i reklamowanych przez Kubę produktów.

Od jakiegoś czasu 57-letni dziennikarz publikuje także fotografie z tajemniczą dziewczyną. W sieci rozpoczęły się spekulacje. Część internatów głośno komentowała, że szczupłe ciało widoczne na zdjęciach należy do Anny Muchy. Tropy te okazały się fałszywe. Tajemnice postanowił rozwiać sam Kuba. Jeszcze przed rozpoczęciem nowego roku pochwalił się zdjęciem z 28-letnią Angeliką Wachowską. Dziewczyna znana jest także jako wodzianka w programie "Kuba Wojewódzki".

Kuba Wojewódzki o kryzysach w związku

Angelika Wachowska jakiś czas temu zajęła miejsce Dominiki Zasiewskiej, słynnej wodzianki Kuby Wojewódzkiego. Jak przyznała, do programu trafiła przypadkowo, zaraz po sesji dla amerykańskiego Playboy’a. Właścicielka idealnego smukłego ciała i długich nóg chętnie eksponuje swoje wdzięki w odważnych sesjach, a efektami dzieli się w sieci. Angelika prawdopodobnie swoją osobą zauroczyła także starszego o 29 lat Kubę Wojewódzkiego.

- Do programu trafiłam tak naprawdę przez przypadek. Stało się to niedługo po sesji dla amerykańskiego Playboy’a. Wydaje mi się, że ta sesja zwróciła uwagę kogoś z produkcji, ale nigdy o to nie pytałam. Zaproponowano mi udział w odcinku telewizyjnego show, a na nagraniu okazało się, że zapraszają mnie już na cały sezon. Jak będzie w kolejnym? Na razie to tajemnica… także i dla mnie – wyjaśniła w rozmowie z maxmodels.pl.

Tymczasem Kuba Wojewódzki zamieścił na Instagramie wpis dotyczący kryzysów w relacjach. Niestety wszystko wskazuje na to, że między partnerami doszło do kłótni.

Właśnie zgodnie doszliśmy do porozumienia - Kontrolowanie partnera jest upokarzaniem i jego, i siebie… Dobranoc

– napisał Kuba pod nowym postem na Instagramie.

Nowy wpis Kuby bardzo szybko zaczęli komentować jego fani. Internauci jednogłośnie przyznali, że każdy związek powinien być oparty przede wszystkim na zaufaniu do partnera. Dziennikarz nie kazał długo czekać na odpowiedź.

- Mężczyźni zdradzają, bo mężczyźni to dupki. Kobiety zdradzają, bo mężczyźni to dupki… - dodał.

Kuba Wojewódzki: To już prawie 20 lat mojego programu. "Trochę mnie męczy tłumaczenie ludziom, że to talk-show". Zobacz wideo.

Zobacz także:

Jane Seymour kończy 70 lat. Kultowa "Doktor Quinn" wciąż wygląda jak nastolatka

Mandaryna o dzieleniu się opieką nad dziećmi z Michałem Wiśniewskim: "Nie wszystko ustaliliśmy od kreski do kreski"

Oświadczyny jak z bajki. "Mam nadzieję, że będziemy inspiracją dla innych"

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Michal WARGIN

Pozostałe wiadomości