Gwiazdy

Wnuczka premiera i kontrowersyjny youtuber w finałowym odcinku "Kuby Wojewódzkiego". Czym nas zaskoczą?

Gwiazdy

To już ostatni odcinek "Kuby Wojewódzkiego" w tym sezonie. Tym razem powstały dwa dodatkowe programy, które można obejrzeć tylko na platformie Player.pl. W finale sezonu pojawili się Monika Miller i Gargamel. Kim są goście Kuby Wojewódzkiego?

"Kuba Wojewódzki" - Monika Miller i Gargamel w finale sezonu na Player.pl

W Dzień Dziecka na kanapie w programie Kuby Wojewódzkiego pojawi się kontrowersyjna wnuczka jednego z najpopularniejszych polityków – Monika Miller oraz popularny youtuber – Gargamel.

- Będziemy gadać o tym, czemu zmniejszyłam piersi – zapowiada Monika. – Być może kogoś dzisiaj przeproszę. A może nie – enigmatycznie stwierdza natomiast Gargamel. Szykuje się stracie pokoleń. Kto jednak wyjdzie z niego z tarczą, a kto na tarczy?

Premiera finałowego odcinka sezonu we wtorek, 1.06.2021 tylko na platformie Player.pl.

"Kuba Wojewódzki." Monika Miller – kim jest?

Monika Miller to wnuczka byłego premiera Polski, Leszka Millera. Urodziła się na Ukrainie w Kamieńcu Podolskim w 1995 roku. Od dziecka mieszka jednak w Warszawie. Zdawała międzynarodową maturę z rozszerzeniem z psychologii oraz sztuk pięknych. Później wybrała się na studia, na kierunek grafika artystyczna.

Zaczynała swoją karierę w fotomodelingu alternatywnym, współpracowała z wieloma stylistami i fotografami, pozując do zdjęć typu editorial, beauty, fashion, glamour, lifestyle, lingerie, hair/makeup, pin up, sportswear, swimwear, a także występuje w teledyskach i sama też śpiewa. Od niedawna realizuje się również jako aktorka.

"Kuba Wojewódzki". Gargamel – kim jest?

Gargamel, czyli Jakub Chuptyś także urodził się w 1995 roku. Jest twórcą internetowym, influencerem i prezenterem radiowym. Prowadzi swój kanał na YouTube ("GargamelVlog") oraz podcast "Dwóch Typów Podcast" (w duecie z Bartkiem Sitkiem).

Swoją przygodę z Internetem rozpoczął jako 16-latek. Początkowo publikował treści o tematyce komediowej i wideoblogi, w których dzielił się swoimi przemyśleniami na różne tematy. Popularność zdobył jednak w momencie, gdy bez ogródek zaczął krytykować inne znane z Internetu czy telewizji osoby.

Na jego celowniku znaleźli się m.in. JDabrowsky, Sylwester Wardęga czy Filip Chajzer.

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości