Gwiazdy

Kuba Wojewódzki zaprosił do programu znane siostry. O kim mowa?

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
filmpolski.pl
"Kuba Wojewódzki" - kto wystąpi w nowym odcinku?
"Kuba Wojewódzki" - kto wystąpi w nowym odcinku?TVN
wideo 2/12

Przed nami kolejny odcinek talk-show Kuby Wojewódzkiego. Na kanapach zasiądą znane siostry ze świata filmu, czyli Aleksandra i Magdalena Popławskie. Czym zaskoczą widzów aktorki?

"Kuba Wojewódzki" - nowy odcinek

11 października - jak co wtorek - na antenie TVN ukaże się premierowy odcinek programu Kuby Wojewódzkiego. Do sieci trafił już zwiastun, w którym prowadzący poprosił, by gościnie się przedstawiły.

- Panie i panowie, nie wiem, co się za chwilę zdarzy. Proszę - zapowiedział dziennikarz.

- Cześć, Magda Popławska. Zapraszam was bardzo serdecznie na program Kuby Wojewódzkiego, w którym wystąpię razem z siostrą - zażartowała Aleksandra Popławska.

- Czyli? - dopytał Kuba Wojewódzki.

- Magdaleną Popławską (śmiech). Bo ty już powiedziałaś... - podkreśliła Magdalena Popławska.

Choć żart z zamianą imion nie wyszedł, to pewne jest, że w najnowszym odcinku nie zabraknie porządnej dawki humoru.

Aleksandra i Magdalena Popławskie - gościnie Kuby Wojewódzkiego

Aleksandra Popławska urodziła się w 1976 roku. Jest absolwentką Wydziału Aktorskiego PWST w Krakowie - Filia we Wrocławiu. W latach 2000-2007 występowała w stołecznym Teatrze Rozmaitości. Zagrała m.in. w takich filmach jak: "1800 gramów", "Śmierć Zygielbojma" czy "Kobiety mafii". Wielokrotnie mogliśmy ją podziwiać w serialach emitowanych na antenie TVN. Widzowie pokochali ją za rolę komisarz Agnieszki Polkowskiej w "Szadzi".

Jej partnerem życiowym jest aktor Marek Kalita, z którym ma córkę Antoninę. Jest starszą siostrą Magdaleny Popławskiej, która od 2008 roku występuje w Teatrze Nowym w Warszawie. Widzowie TVN-u kojarzą ją jako Karolinę w serialu "Szadź 3" czy z produkcji "Usta usta". Jest członkinią Europejskiej Akademii Filmowej (EFA) i mamą Zosi.

Obie aktorki mają na swoich kontach wiele branżowych nagród.

"Kuba Wojewódzki" - gdzie i kiedy oglądać najnowszy odcinek?

Premierowy odcinek talk-show Kuby Wojewódzkiego we wtorek 11 października o 22:40 na antenie TVN. Zarówno poprzednie, jak i nowy sezon obejrzysz w serwisie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: filmpolski.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości