Gwiazdy

Kuba Wojewódzki zapowiada nowych gości. Internauci o jednym z nich: "Wygląda jak Twój syn"

Gwiazdy

Autor:
Sylwia
Wołoch

Kuba Wojewódzki gościł u siebie już wiele znanych osób. Dziennikarz zapowiada, kto w kolejnym tygodniu pojawi się na jego kanapie. Internauci nie kryją zaskoczenia, porównując jednego z gości do Wojewódzkiego słowami: "Wygląda jak Twój syn".

Talk-show "Kuba Wojewódzki"

Kuba Wojewódzki jest polskim dziennikarzem, którego autorski talk-show "Kuba Wojewódzki" oglądają co tydzień tysiące Polaków. Publicysta jurorował także w programach "Mam talent!", "X-factor" oraz "Mali giganci". W 2011 roku znalazł się w rankingu 100 najbardziej wpływowych Polaków tygodnika "Wprost". Na kanapach Wojewódzkiego goszczą polskie gwiazdy, artyści, muzycy, influencerzy oraz politycy. Wojewódzki poinformował na swoim Instagramie, że 19 października 2021 roku w programie pojawi się Marcin Dubiel oraz Mateusz Damięcki.

Marcin Dubiel oraz Mateusz Damięcki w programie "Kuba Wojewódzki"

Marcin Dubiel jest twórcą treści internetowych – regularnie nagrywa filmy na YouTube i publikuje posty na Instagramie, gdzie śledzi go już 2,3 miliona osób. Niedawno wygrał także pojedynek w Fame MMA z Wojciechem Przeździeckim, którego pokonał w pierwszej rundzie.

Mateusz Damięcki jest polskim aktorem filmowym i teatralnym. Zagrał między innymi w filmie "Nie płacz kochanie", "Kochaj i tańcz" czy "Jutro idziemy do kina". Już 22 października będzie miała miejsce premiera nowego filmu z jego udziałem: "Furioza".

Wojewódzki na swoim Instagramie pisze: "We #wtorek u mnie człowiek, który przedawkował Internet i zaczął bić ludzi @marcindubiel oraz psychopata roku @mateuszdamiecki. WARTO”. Spostrzegawczy internauci zauważyli podobieństwo prowadzącego program do youtubera, Marcina Dubiela: "Dubiel wygląda trochę jak Pana syn, podobny", "Wygląda jak Twój syn, Jakubie" - twierdzą. Widzicie podobieństwo?

Odcinki programu można oglądać w każdy wtorek o godzinie 22:30 na antenie TVN a także przez cały czas w serwisiePlayer.pl.

Zobacz video: Kuba Wojewódzki | Jesień 2021 | Odcinek 6 | Czesław Mozil i Marianna Schreiber | Zwiastun

Zobacz także:

Autor:Sylwia Wołoch

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Jagielski/East News

Pozostałe wiadomości