Gwiazdy

Kuba Wojewódzki - kto wystąpi w 9. odcinku? Dwie gwiazdy młodego pokolenia

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
TVN/Wojciech KurczewskiKuba Wojewódzki

Jak co tydzień w programie Kuby Wojewódzkiego pojawią się nowi goście. "To zdjęcie jest tak piękne, że nie wymaga podpisu" napisał dziennikarz na Instagramie, anonsując, kto wystąpi u niego 2 listopada. Internauci nie kryją, że na takie połączenie czekali od dawna - Daria Zawiałow i Mateusz Banasiuk odpowiedzą na podchwytliwe pytania prowadzącego.

Kuba Wojewódzki - kto pojawi się w 9. odcinku?

Od lat wywiady, które przeprowadza Kuba Wojewódzki, odbijają się w mediach szerokim echem. Na swoich słynnych już kanapach gościł największych polityków, artystów, influencerów czy publicystów. Jak co tydzień, gospodarz programu za pośrednictwem Instagrama podzielił się informacją, kto tym razem go odwiedzi. 

Piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. Jedno z najgłośniejszych nazwisk ostatnich lat. Daria Zawiałow już we wtorek, 2 listopada pojawi się gościnnie u Kuby Wojewódzkiego. “Zapowiada się świetnie. Takich gości to ja rozumiem” - takie  komentarze pod zdjęciem dziennikarza pojawiają się cały czas. 

Kuba Wojewódzki - kim będzie drugi gość? 

Drugim gościem w programie będzie jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia. Przez wiele kobiet uznawany jako uosobienie męskiego piękna. Na przyjęcie zaproszenia do programu zdecydował się Mateusz Banasiuk. 

Kolejny, 9. odcinek programu Kuba Wojewódzki, który zostanie wyemitowany 2 listopada, może pozytywnie zaskoczyć widzów. Według opinii internautów może to być najlepszy moment w całym sezonie. Dziennikarz i prowadzący program zaprasza przed telewizory w każdy wtorek o godzinie 22:30 na antenie TVN.

Zobacz także:

Kuba Wojewódzki podsumował 20 lat swojego show liczbami. Przy okazji wyszło na jaw, ile miał narzeczonych w tym czasie

Karol Friz Wiśniewski do Kuby Wojewódzkiego: "Mógłbyś być moim tatą"

Agnieszka Dygant u Kuby Wojewódzkiego wyznała uczucie koledze z planu: "Zawsze chciałam ci to powiedzieć"

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN/Wojciech Kurczewski

Pozostałe wiadomości