Gwiazdy

Kuba Wojewódzki - kto wystąpi w 10. odcinku? Wybuchowe połączenie gości

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska

Internauci nie kryją zadowolenia, bo długo czekali na tak wybuchowe połączenie. Już 9 listopada na antenie TVN gośćmi Kuby Wojewódzkiego będą Jan Błachowicz oraz Paulina Gałązka. Gospodarz show zapowiedział w mediach społecznościowych, jak będzie wyglądała rozmowa.

Kuba Wojewódzki - kto pojawi się w 10. odcinku?

Kuba Wojewódzki jest uznawany za jednego z najbardziej bezpośrednich i rozpoznawalnych polskich dziennikarzy. Wywiady, które przeprowadza, budzą emocje i przełamują tematy tabu. Widzów tym bardziej ucieszyła wiadomość dotycząca gości, którzy pojawią się w 10. odcinku programu. 

Jan Błachowicz to jeden z dwóch polskich mistrzów mieszanych sportów walki urządzanych przez największą światową organizację UFC. Sportowiec jest jednym z najlepiej zapowiadających się zawodników MMA. Prywatnie jest ojcem niespełna rocznego Janka Juniora. 

Kuba Wojewódzki - kim będzie drugi gość w 10. odcinku? 

Premiera najnowszego odcinka programu Kuby Wojewódzkiego odbędzie się we wtorek, 9 listopada o godzinie 22:40 na antenie TVN. U boku Jana Błachowicza jako drugi gość pojawi się aktorka młodego pokolenia. Paulina Gałązka opowie o swoim najnowszym filmowym projekcie. 

"Takiego wywiadu nie mogę przegapić" - piszą internauci pod postem gospodarza programu na Instagramie. 

Dziennikarz już zapowiedział, że swoim gościom zada pytania, które nurtują wiele osób śledzących świat gwiazd, show-biznesu i sportu. Nowy odcinek wraz z dodatkowymi materiałami z programu Kuba Wojewódzki będzie dostępny także na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN/Wojciech Kurczewski

Pozostałe wiadomości