Gwiazdy

Kuba Wojewódzki pochwalił się zdjęciem sprzed 27 lat. Fanka: "Nosiłam wtedy pieluchy, a ty byłeś już światowy"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki znany jest z poczucia humoru. Jego najnowszy post tylko to potwierdza. Dziennikarz opublikował bowiem zdjęcie z wycieczki do Stanów Zjednoczonych w 1994 roku. - Ma pan dystans do siebie - komentują internauci.

Ironia i sarkazm dla Kuby Wojewódzkiego to chleb powszedni. Goście w jego programie notorycznie przekonują się o tym na własnej skórze. Prawda jest taka, że dziennikarz siebie również nie oszczędza. W talk-show wielokrotnie żartował chociażby ze swojego wieku, a teraz poszedł o krok dalej i rozbawił swoich obserwatorów na Instagramie.

Kuba Wojewódzki jako "Wilk z Wall Street"

Król TVN-u opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z lat 90. z wycieczki do USA. Jako 30-letni wówczas mężczyzna stanął z grymasem na twarzy na środku ulicy w koszulce z napisem "New York".

Wilk na Wall Street

– napisał Kuba.

Kuba Wojewódzki na zdjęciu z 1994 roku

Pod postem od razu pojawiła się masa komentarzy. Internauci nie podziwiali widoków nowojorskiej ulicy, a oczywiście skupili się na dziennikarzu.

  • "Mina the best. Wilk zagryzający wargi - czeka na zwierzynę";
  • "chyba wilczek";
  • "hahaha, no tak, można powiedzieć, że ma pan dystans do siebie";
  • "nosiłam pieluchy, a ty byłeś już światowy"

Zobacz także:

Anita Włodarczyk z własną Barbie. "Dziewczynki widzą, że lalka nie musi być chuda"

Nathan Evans - szkocki listonosz, którego szanty śpiewa ostatnio cały świat. "Brian May wymienił mnie z imienia i nazwiska"

Aktywny poranek na dobre rozpoczęcie weekendu. Malwina Wędzikowska i jej trener personalny zdradzają najlepsze ćwiczenia

Zobacz wideo: Kuba Wojewódzki | Wiosna 2021 | Odcinek 6 | Piotr Kraśko i siostry Kurdej:

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości