Gwiazdy

Kogo Kuba Wojewódzki tym razem zaprosił do programu? "Zasłużeni w różnych dziedzinach"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
TVN, Instagram
Kuba Wojewódzki

W drugim odcinku 18. sezonu programu Kuby Wojewódzkiego ujrzymy odnoszącego sukcesy sportowca oraz popularną grupę kabaretową. Kto zasiądzie na kanapach u "króla TVN-u"? Widzowie nie mogą doczekać się wrażeń. - Zapowiada się ciekawie - komentują w sieci.

"Kuba Wojewódzki". Kto będzie gościem w kolejnym odcinku?

Sygnowane nazwiskiem Kuby Wojewódzkiego show jest jednym z najbardziej lubianych przez widzów TVN programów. Przed telewizory przyciągają ich ciekawe rozmowy, zabawne teksty prowadzącego, kontrowersyjne tematy oraz charyzmatyczni goście. Kto tym razem zmierzy się słownie z mistrzem riposty? Showman opublikował na Instagramie zapowiedź najnowszego odcinka.

Dziennikarze TVN

Krótka piłka z Anitą Werner
Krótka piłka z Anitą WernerDzień Dobry TVN
wideo 2/7

W najbliższym wydaniu programu na kanapach w studiu zasiądą: tenisista Hubert Hurkacz oraz członkowie kabaretu Neo-Nówka.

Określany jako "10. rakieta świata" sportowiec stanie w ogniu trudnych pytań dotyczących jego życia uczuciowego. - Powiedz mi, jak np. interesują się Tobą dziewczyny, to czujesz, że interesują się Hubertem czy Hurkaczem i sławą? - pociągnął za język dziennikarz.

Co odpowie Hurkacz? Jak poradzi sobie w tenisowej rozgrywce z Radosławem Bieleckim z kabaretowej grupy? Przekonacie się już we wtorek. Najnowszy odcinek show 13 września o godz. 22.40 w TVN.

Hubert Hurkacz i kabaret Neo-Nówka u Kuby Wojewódzkiego - reakcja internautów

Z aktywności internetowej widzów programu Kuby Wojewódzkiego można wyczytać, że zaproszeni do show goście spełniają ich oczekiwania. Pod udostępnioną przez dziennikarza na Instagramie zapowiedzią najnowszego odcinka pojawiło się wiele przychylnych komentarzy.

- Mega konkretni, pozytywni, godni poświęcenia czasu i uwagi goście. (...) Będzie wesoło i ciekawie.

- Petarda. Nie mogę się doczekać. (...) To będzie super odcinek.

- Zapowiada się ciekawie. (...) Naprawdę zasłużeni w różnych dziedzinach - komentują widzowie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: TVN, Instagram

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości