Gwiazdy

Kuba Wojewódzki o jednym ze swoich gości: "Wyglądasz jak dziecko z brodą"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Kuba Wojewódzki - co się wydarzy w najnowszym odcinku?
Kuba Wojewódzki - co się wydarzy w najnowszym odcinku?TVN
wideo 2/15

Kuba Wojewódzki nie przestaje zaskakiwać, dzięki czemu jego widownia ciągle może liczyć na ogromne dawki emocji. Tym razem zaprosił do swojego studia ukochaną aktorkę wszystkich Polaków oraz dziennikarza-showmana. Domyślacie się o kogo chodzi?

Kuba Wojewódzki w nowych odcinkach

Niedawno w programie "Kuba Wojewódzki" gościła Małgorzata Rozenek-Majdan. Wywiad odbił się szerokim echem, ponieważ według niektórych mediów dziennikarz i nowa prowadząca Dzień Dobry TVN nie potrafią się dogadać. Oboje udowodnili jednak, że pogłoski te nie są prawdziwe.

To jednak nie jedyne zaskoczenie sezonu. W najnowszym odcinku także zasiądą wyjątkowi goście.

Kożuchowska i Skórzyński u Kuby Wojewódzkiego

We wtorek 20 września, prawdziwa petarda, czyli nowy odcinek programu "Kuba Wojewódzki", a w nim ukochana aktorka wszystkich Polaków - Małgorzata Kożuchowska, oraz dziennikarz i showman Krzysztof Skórzyński, który jest znany widzom TVN jako jeden z uczestników "Mask Singer" czy prowadzący Dzień Dobry TVN.

- Pogadamy o filmie, który wyprodukowałaś, czyli "Zołza", choć tytuł mi się z tobą w ogóle nie kojarzy. Bardziej "zimna suka" - powiedział Wojewódzki do Małgorzaty Kożuchowskiej. Natomiast zwracając się do Krzysztofa Skórzyńskiego stwierdził: "Wyglądasz jak dziecko z brodą".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości