Gwiazdy

Kuba Wesołowski o pracy w serialu "Na Wspólnej": "Po pierwszym dniu popłakałem się i powiedziałem, że więcej tam nie wrócę"

Gwiazdy

TVN/Wojciech Kurczewski

Kuba Wesołowski to jeden z popularniejszych aktorów młodego pokolenia. Szerokiej publiczności znany jest przede wszystkim z roli Igora Nowaka w serialu "Na Wspólnej". Gwiazdor był gościem programu "Kuba Wojewódzki". Jakie niewygodne pytania zadał mu Król TVN-u?

Kuba Wesołowski u Kuby Wojewódzkiego o serialu "Na Wspólnej"

W każdy wtorek wieczorem na antenie TVN można oglądać program "Kuba Wojewódzki". Gościem ostatniego odcinka był m.in. Kuba Wesołowski. Aktor znany jest szerokiej publiczności przede wszystkim z roli Igora Nowaka w serialu "Na Wspólnej". Właśnie o pracę na planie serialu Wojewódzki zapytał na wstępie. Wesołowski przyznał, że trafił tam przez zupełny przypadek.

- Poszedłem tam tylko dlatego, że myślałem, że ktoś podrywa moją koleżankę. Czekałem na nią i nagle wyszedł jakiś gość i powiedział, że teraz moja kolej. Ja powiedziałem, że nie jestem zainteresowany, bo to był moment mojego największego dresiarstwa. (...) Byłem tam przez zupełny przypadek... - mówił Wesołowski.

A jak wspomina pierwsze dni na planie?

- Były -23 stopnie. Miałem cały dzień zdjęć. Nie potrafiłem nauczyć się tekstu, a moja dykcja była dołująca. Po całym dniu na zewnątrz wróciłem do domu i się popłakałem. Powiedziałem rodzicom, że nigdy więcej tam nie wrócę - wspominał w programie aktor.

Kuba Wesołowski o związkach

Kuba Wojewódzki słynie z tego, że zadaje swoim gościom niewygodne pytania. Nie inaczej było i tym razem. Król TVN-u zapytał Kubę Wesołowskiego o kobiety. Zanim aktor poznał swoją żonę, z którą tworzy szczęśliwy związek, miał wiele partnerek.

- Kasia Sowińska, Weronika Książkiewicz, Zosia Ślotała, Joanna Jabłczyńska, Edyta Herbuś. To są te dziewczyny, które ja znalazłem w sieci. Dużo tego było więcej? - dopytał Wojewódzki.

Kuba Wesołowski nie dał się podpuścić i odpowiedział, że z wymienionymi kobietami łączyły go jedynie koleżeńskie relacje. Na ripostę Wojewódzkiego nie trzeba było długo czekać. Prowadzący porównał zachowanie gwiazdora do poczynań innego znanego aktora.

- Tak, jak u Antka Królikowskiego. (...) Mieliśmy przecież kiedyś wspólną dziewczynę - dodała ze śmiechem Wojewódzki.

Program Kuba Wojewódzki możesz oglądać na player.pl.

Kuba Wesołowski o wsparciu dla restauratorów i potrzebujących: Wierzę w taką ideę na maksa

Zobacz także:

Sprawdziliśmy, co słychać u zwycięzców "Mam talent!". Nie wszyscy odnaleźli się w show-biznesie

Wszechstronna Marta Bijan tworzy muzykę, filmy i książki. "Uważam, że można to wszystko pogodzić"

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała zabawne nagranie z synem. "Henio całuje chłopczyka. Całuśny po tatusiu"

Autor: Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości