Gwiazdy

Kuba Pyśk w trybie dyscyplinarnym opuścił Dom Wielkiego Brata!

Gwiazdy

Aktualizacja:

Dzisiaj, Wielki Brat zdecydował, że Kuba Pyśk w trybie natychmiastowym musi opuścić program Big Brother za swoje wulgarne i rasistowskie zachowania. Decyzja Wielkiego Brata jest stanowcza i nieodwracalna.

Kuba Pyśk, w tym tygodniu, wielokrotnie naruszał zasady panujące w Domu Wielkiego Brata i ogólne normy społeczne oraz złamał regulamin programu Big Brother. Pomimo wcześniejszych ostrzeżeń, rozmów wyjaśniających i edukacyjnych w Pokoju Zwierzeń oraz kar nałożonych przez Wielkiego Brata, uczestnik nie zmienił swojego dotychczasowego zachowania i nadal postępował w sposób niezgodny z przyjętymi standardami.

Wielki Brat nie toleruje wszelkich zachowań niepożądanych. Uczestnicy, którzy łamią regulamin ponoszą konsekwencje, a ekipa realizacyjna na bieżąco reaguje w każdej sytuacji naruszenia zasad, wyznaczając działania dyscyplinujące. Uczestnicy, którzy nie stosują się do reguł panujących w Domu, tracą możliwość udziału w programie.

Kuba Pyśk wszedł do programu jako dodatkowa osoba 14 kwietnia i, delikatnie mówiąc, nie podbił serc widzów. Przyczyną były jego zdecydowanie przekraczające granice dobrego smaku wypowiedzi i zachowania, których nie sposób określić inaczej niż jako homofobiczne i rasistowskie.

Po karnym usunięciu Kuby zmieniła się stawka nominowanych do opuszczenia domu Wielkiego Brata w tym tygodniu. Głosować można na Kasię, Andżelikę i Justynę .

Źródło: TVN, Big Brother

Autor: Bartosz Sobkowiak

Pozostałe wiadomości