Gwiazdy

Kuba z "Hotelu Paradise" po programie poznał prawdę. "Broniłem ją do samego końca"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Karolina Kalatzi
"Hotel Paradise 5". Na kim Kuba i Oliwia zawiedli się w programie?

Kuba i Oliwia byli uczestnikami 5. edycji "Hotelu Paradise". Choć jako para w programie mieli swoje wzloty i upadki, to udało im się dojść aż do półfinału. Po zakończeniu show przekonali się, które znajomości zawarte w rajskiej Panamie były prawdziwe, a kto nie do końca był z nimi szczery. Kuba podsumował też swoje miłosne rozterki. Dlaczego przez dłuższy czas nie mógł się zdecydować, czy woli być z Dominiką, czy jednak z Oliwią?

"Hotel Paradise 5". Kuba i Oliwia

Kuba i Oliwia byli jedną z par, która wzbudzała najwięcej emocji wśród widzów programu. Najpierw połączyła ich koleżeńska znajomość, później mieli kryzys i kłócili się. Aż wreszcie podczas jednego z Rajskich Rozdań Kuba podszedł do Oliwii i tak już zostało. Weszli w związek, co przypieczętowali romantyczną nocą w sypialni.

Był jednak pewien problem. Kuba wcześniej był w bliskiej relacji z Dominiką. Kiedy po kilku tygodniach od wyeliminowania uczestniczka wróciła do "Hotelu Paradise", miała za złe ekspartnerowi, że podczas jej nieobecności stworzył parę z Oliwią. Kuba w rozmowie z Karoliną Kalatzi z dziendobry.tvn.pl wyznał, co czuł, gdy musiał podjąć jedną z najtrudniejszych decyzji w programie - czy woli wrócić do Dominiki, czy jednak pozostać z Oliwią.

- Było bardzo ciężko. Słowa innych troszkę wpływały na mnie, przez to, że byłem zamknięty na uczucia. Patrzyłem na sprawę przez pryzmat tego, co będzie dalej, kto jest bardziej lubiany. Miałem zawahania. (...) My sami (z Oliwią - przyp. red.) już się pogubiliśmy w tym, co jest ok, a co nie jest ok. Mieliśmy taki moment, że czuliśmy się bardzo winni za to, co się stało. Co do Dominiki, to ja ją broniłem do samego końca, bo nie widziałem tych sytuacji, które Oliwka widziała. A ja z Dominiką, nawet po tym wszystkim, kiedy rozmawiałem, to ta rozmowa przebiegała bardzo pozytywnie - powiedział Kuba.

Uczestnicy programu "Hotel Paradise"

Zwycięzcy "Hotelu Paradise"
Zwycięzcy "Hotelu Paradise"Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Bohaterowie "Hotelu Paradise" dopiero podczas emisji programu dowiadują się o wielu sytuacjach lub rozmowach, które miały miejsce w show, ale oni w nich nie uczestniczyli. Oliwia przekonała się, że jej znajomość z Elizą nie była tak prawdziwa, jak jej się wydawało.

- Mnie na pewno zachowanie Elizy zabolało. Do końca programu ja i Eliza byłyśmy dobrymi koleżankami. Ja się jej zwierzałam, ona też mi nieraz mówiła pewne rzeczy, dawała rady jakieś. Nigdy w życiu bym nie pomyślała, że ona może takie rzeczy za moimi plecami robić i to jeszcze w tak perfidny sposób - stwierdziła Oliwia.

Kuba oglądając program, był zaskoczony zachowaniem jednej z najsilniejszych par. - My tych wszystkich kłótni Elizy i Jaya nie widzieliśmy. Oni zazwyczaj robili wszystko prywatnie i nas to omijało. Widzieliśmy tylko love story, a tak naprawdę tam było kilka kłótni dziennie. To zazwyczaj nie było zauważalne przez innych uczestników - dodał Kuba.

"Hotel Paradise 5". Rozterki Kuby

Kuba w wywiadzie zdradził też, dlaczego najpierw wszedł w relację z Dominiką, a dopiero później związał się z Oliwią.

- Dominika cały czas gdzieś się pojawiała, jest kontaktową osobą. Nasz kontakt się polepszał, taki koleżeński, ziomalski i to tak naprawdę zadecydowało, że stwierdziłem, że pośmieszkuję sobie z nią, bo mamy dobry kontakt. Z perspektywy takiej programowej zdecydowałem, że wybiorę Dominikę - powiedział uczestnik telewizyjnego show. - Trochę mnie zaskoczyła sytuacja, że kobieta mówi, że tylko ja i ona nastawia się totalnie tylko na mnie - dodał.

Pod tym względem Oliwia była przeciwieństwem Dominiki. - A ja mówiłam jeszcze Kubie, że nie będę za nim latać. Ja wiedziałam, że on tego oczekuje od dziewczyny, żeby ona za nim latała - przyznała Oliwia.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości