Gwiazdy

Księżna Kate świętuje urodziny. Oficjalne zdjęcie jest w tym roku wyjątkowe

Gwiazdy

x-news

Książna Kate skończyła właśnie 39 lat. Z okazji urodzin Pałac Kensington tradycyjnie opublikował okolicznościową fotografię. Jednak w tym roku zdjęcie solenizantki zdecydowanie różni się o tych wcześniejszych.

Księżna Kate ma urodziny

Żona księcia Williama, syna następcy brytyjskiego tronu, kończy 39 lat. Tradycyjnie już z okazji urodzin członków rodziny królewskiej na Instagramie pojawiają się fotografie solenizantów.

Tak stało się również w przypadku Kate Middleton, która świętuje rocznicę przyjścia na świat 9 stycznia. Jej tegoroczne zdjęcie opublikowano na profilu Pałacu Kensington.

Kate Middleton kończy 39 lat

Nowe zdjęcie księżnej Cambridge jest inne niż zwykle. Kate na twarzy ma założoną maseczkę. To oczywiście nawiązanie do pandemii koronawirusa, z którą, podobnie jak cały świat, zmaga się Wielka Brytania.

- Dziękujemy za życzenia z okazji urodzin Księżnej. Świętowanie urodzin było inne w ostatnich miesiącach i nadal myślimy o wszystkich, którzy pracują na pierwszej linii frontu w tym niezwykle trudnym czasie - czytamy pod fotogradią.

Życzenia dla księżnej Kate pojawiły się także na oficjalnym profilu brytyjskiej monarchii. Na jednym ze zdjęć solenizantka jest z królową Elżbietą II.

Kate Middleton - księżna Cambridge

Catherine Elizabeth Middleton przyszła na świat 9 stycznia 1982 w Reading. Ukończyła historię sztuki na Uniwersytecie w St Andrews.

29 kwietnia 2011 r. wyszła za mąż za brytyjskiego księcia Williama, po ślubie uzyskując tytuł księżnej Cambridge. Para doczekała się trójki dzieci: George'a, Charlotte i Louise'a.

William i Kate w grudniu po raz pierwszy pojawili się wraz ze wszystkimi dziećmi na czerwonym dywanie. Następcy tronu zabrali swoje pociechy na spektakl pantomimy w teatrze London Palladium. Specjalny pokaz Pantoland odbył się dla pracowników pierwszego frontu walki z pandemią i ich bliskich. Jak się prezentowała książęca rodzina? Zobacz wideo:

Zobacz też:

Karolina Pisarek po raz trzeci w gronie najpiękniejszych twarzy świata. Pokonała Selenę Gomez i Arianę Grande

Karolina Kuczyńska z "Top Model" wspomina udział w programie. Kogo z jurorów bała się najbardziej?

Adam "Nergal" Darski o szczepieniach: "Dlaczego nie słuchać nauki i lekarzy?"

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości