Gwiazdy

Tajemnicze spotkanie księcia Harry'ego z Williamem. Paparazzi zrobili zdjęcia z ukrycia

Gwiazdy

Aktualizacja:

Książę Harry zamieszkał niedawno wraz ze swoją rodziną w USA, odcinając się od brytyjskiego dworu. Nie zapomniał jednak o wszystkich. Stęskniony za bratem, zaprosił go do siebie za ocean. To spotkanie nie umknęło uwadze paparazzi.

Książęta William i Harry spotkali się w tajemnicy

Meghan Markle i książę Harry oficjalnie po raz ostatni wystąpili jako członkowie rodziny królewskiej 9 marca tego roku podczas obchodów uroczystości Dnia Wspólnoty Narodów. Teraz amerykański portal "New Idea" twierdzi, że w ostatnich dniach doszło do spotkania księcia Harry'ego i księcia Williama.

Bracia mieli wyjść razem na miasto, ubrani na sportowo. Co ciekawe, nie towarzyszyły im żony. I choć nikt z królewskiego kręgu nie potwierdził, że do zdarzenia faktycznie doszło, sieć zalały wspólne zdjęcia braci. Wątpliwości budzi jedynie fakt, czy do spotkania doszło w Wielkiej Brytanii czy w Stanach Zjednoczonych. Wiadomo tylko tyle, że Harry i William spotkali się równo po 298 dniach.

Megxit - gdzie mieszkają Meghan i Harry?

Książę Harry i Meghan Markle 8 stycznia 2020 r. ogłosili na Instagramie swoją decyzję o wycofaniu się jako "starsi" członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej. Taki wybór wiązał się m.in. z całkowitą niezależnością finansową, a także brakiem dostępu do wszystkich korzyści wynikających z przynależności do tzw. royalsów. Małżeństwo początkowo szukało szczęścia w Kanadzie, ale później przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych. Nie odcięli się jednak całkowicie od brytyjskiego dworu, a na pewno nie Harry.

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości