Gwiazdy

Dzieci Williama i Kate narysowały laurki dla księżnej Diany. "Tata tęskni za Tobą"

Gwiazdy

Księżna Diana

Księżna Diana zginęła 24 lata temu w wypadku samochodowym. Co roku w Dzień Matki wnuki Lady Di przygotowują dla niej okolicznościowe laurki. Rysunki dzieci są bardzo rozczulające.

W Wielkiej Brytanii Dzień Matki jest świętem ruchomym, a obchodzi się je w czwartą niedzielę Wielkiego Postu. W tym roku jest to 14 marca. Z tej okazji dzieci księcia Williama i księżnej Kate - George, Charlotte i Louis - przygotowali laurki dla swojej babci, księżnej Diany.

Wspomnienie księżnej Diany

Mimo że w tym roku mijają już 24 lata od tragicznej śmierci księżnej Diany, to pamięć o niej jest cały czas żywa. Bardzo dbają o to członkowie rodziny królewskiej, a w szczególności synowie Lady Di, książę Harry i książę William. George, Charlotte i Louis od małego są uczeni, aby pamiętać o zmarłych bliskich. W Dzień Matki jak co roku przygotowali okolicznościowe laurki dla swojej babci Diany. Prace dzieci zostały opublikowane na na oficjalnym profilu rodziny królewskiej na Instagramie.

Książęce laurki dla księżnej Diany

Kartki wykonane przez dzieci Williama i Kate chwytają ze serce. Najstarszy George narysował różany ogród.

- Droga Babciu Diano, Szczęśliwego Dnia Matki. Bardzo Cię kocham i często o Tobie myślę. Przesyłam dużo miłości - dopisał na odwrocie.

Księżniczka Charlotte zrobiła laurkę z wielkim kolorowym sercem. Nie obyło się też bez symbolicznych, ręcznie pisanych życzeń.

- Droga Babciu Diano. Myślę o Tobie w Dzień Matki. Bardzo mocno Cię kocham. Tata tęskni za Tobą - dodała od siebie mała księżniczka.

Najmłodszy Louis ma niespełna trzy lata. Nie potrafi zatem pisać, ale na laurce widzimy uroczy koślawy podpis wykonany najprawdopodobniej przez niego. Książę, jak jego starsza siostra, namalował serce, a dodatkowo poprzyklejał naklejki ze zwierzętami.

Zobacz wideo: Elton John ujawnia nieznane fakty z życia księżnej Diany. Richard Gere i Sylvester Stallone prawie wdali się w bójkę z jej powodu!

Zobacz też:

Margaret Tyler ma 15 tys. pamiątek związanych z rodziną królewską. "Mówią, żebym kolekcję z Sussexami wyrzuciła na śmietnik"

Pałac Buckingham przerywa milczenie w sprawie wywiadu Harry'ego i Meghan. "Niektóre wspomnienia mogą się różnić"

Mija 40 lat od ogłoszenia zaręczyn księcia Karola i Diany. To były najdziwniejsze oświadczyny w historii brytyjskiej monarchii

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości