Książę Harry i Meghan Markle wolontariuszami podczas pandemii. Ich pomoc jest godna podziwu

Gwiazdy

Aktualizacja:
Cover Video/x-news

Książę i księżna Sussex aktywnie zaangażowali się w pomoc wolontaryjną podczas pandemii. Bez blasków fleszy i kamer rozwozili potrzebującym posiłki, zachowując zasady bezpieczeństwa. Wnuk królowej Elżbiety II z niektórymi rodzinami odbył nawet wideokonferencję.

Wolontariat

Książę Harry i Meghan Markle wraz z ostatnim dniem marca oficjalnie ustąpili z oficjalnym funkcji pełnionych w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Ich życie toczy się teraz w Ameryce Północnej, gdzie postanowili aktywnie zaangażować się w pomoc potrzebującym podczas pandemii. Małżeństwo zdecydowało się dołączyć do organizacji Project Angel Food. Ich zadaniem było rozwożenie posiłków do mieszkańców Los Angeles, którzy znajdują się w grupach o podwyższonym ryzyku zakażenia. Ich działanie uwieczniono jedynie przez kamery miejskiego monitoringu. Zarówno Meghan, jak i Harry pamiętali o zachowaniu odpowiednich środków bezpieczeństwa. Za swoją pomoc otrzymali podziękowanie od Project Angel Food.

Wsparcie rozmową

Wolontaryjne rozwożenie posiłków nie było jedynym wsparciem, jakiego udzielił książę Harry. Wnuk królowej Elżbiety wziął udział w wideokonferencji z rodzinami, w których dzieci są mają przeróżne problemy zdrowotne. Podczas rozmowy próbował się dowiedzieć m.in. tego, jak radzą sobie oni w czasie pandemii koronawirusa. Całość została zorganizowana w przez organizację WellChild, której książę Sussex jest patronem. Zapis całości znajduje się na oficjalnej stronie internetowej wellchild.org.uk.

Zobacz także:

Autor: Wioleta Pyśkiewicz