Gwiazdy

Książę Filip kończy 99 lat! Pałac opublikował najnowsze zdjęcie Królowej Elżbiety II i jej męża

Gwiazdy

Aktualizacja:

Książę Filip skończył 99 lat i stał się tym samym najdłużej żyjącym partnerem władającej osoby. Kilka miesięcy temu odsunął się od życia medialnego, jednak oficjalny profil rodziny królewskiej z okazji urodzin opublikował jego najnowsze zdjęcie.

Urodziny księcia Filipa

Mąż królowej Elżbiety w 2017 roku odszedł na emeryturę i wycofał się z życia publicznego. Od kilku miesięcy przebywa również z dala od świata medialnego. Obawiano się, że powodem tej nieobecności mogły być problemy zdrowotne. Ku radości fanów z okazji urodzin oficjalny profil rodziny królewskiej postanowił opublikować jego najnowsze zdjęcie. Książę wraz z królową Elżbietą II zapozowali na tle zamku Windsor.

Nowe zdjęcie Księcia Edynburga i Królowej zostało zrobione w zeszłym tygodniu w czworoboku na zamku Windsor z okazji 99. urodzin Jego Królewskiej Wysokości

- poinformowano na Instagramie.

"Long live The Duke"

Patrząc na wspólną fotografię królowej Elżbiety II i jej męża trudno uwierzyć w wiek księcia, który prezentuje się doskonale! Pod zdjęciem na Instagramie profilu "The Royal Family" pojawiło się mnóstwo komentarzy - z najlepszymi życzeniami oraz wyrażaną radością z dobrej formy męża władczyni.

Wszystkiego najlepszego dla księcia Edynburga, co za niesamowita i urocza para!

Wszystkiego najlepszego dla księcia Edynburga ? Ikona!

WOW 99 ? wygląda świetnie!!

Żyj długo, Wasza Wysokość

- czytamy.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości