Gwiazdy

Krzysztof Zalewski zaprasza na koncert na Żywiecczyźnie i zachęca do wspierania słusznej akcji

Gwiazdy

Krzysztof Zalewski zaprasza na SOLO ACT LIVE – wyjątkowy koncert online w górach na wysokości ponad 1300 m na Żywiecczyźnie, w okolicznościach dzikiej, obezwładniającej, nietkniętej i absolutnie wyjątkowej przyrody. Specjalnie dla naszych widzów artysta dał przedsmak koncertu i zaśpiewał utwór „Podróżnik”.

Krzysztof Zalewski – człowiek orkiestra

Krzysztof Zalewski to człowiek orkiestra, który nie potrafi żyć bez sceny. W zeszłym roku artysta wyruszył w trasę koncertową po całej Polsce, gdzie sam na scenie wykonywał wersje mistrzowskich numerów z autorskiego albumu. Spektakularny sukces przyniosła mu także płyta „Zalewski śpiewa Niemena”. Koncerty promujące album przeniosły się z klubowych przestrzeni do filharmonii, a na widowni zasiadały setki słuchaczy. Słynny hit „Początek”, który stał się hymnem Męskiego Grania, to także twórczość Krzysztofa. Artysta skomponował utwór oraz napisał do niego tekst. Niestety podczas kwarantanny muzyczne życie zostało zawieszone. Teraz gdy wszystko powoli wraca do normy, wokalista postanowił zagrać koncert dla swoich fanów.

Kwarantanna chyba wszystkim dała się we znaki. Przymus siedzenia w domu przez dwa miesiące spowodował, że w momencie, kiedy jest możliwość pojawienia się w takich pięknych miejscach, to trzeba z tej możliwości skorzystać

- powiedział.

Koncert Solo Act Live na Żywiecczyźnie

Krzysztof Zalewski zdecydował się zagrać koncert w przepięknym i malowniczym miejscu. Chociaż nie jest nam jeszcze dane stać pod sceną, a piosenki usłyszymy tylko online, cieszymy się, że powoli wszystko wraca do normy, a branża muzyczna zaczyna się odmrażać. Oprócz wysłuchania samego koncertu wokalista zachęcił także do wspierania fundacji Arka.

Na górze, na pięknej polanie moi koledzy technicy instalują już cały sprzęt na mój wieczorny koncert. O 20:00 na moim Facebooku zapraszam online, będę grał mój Solo Act. Postanowiliśmy nawiązać współpracę z Fundacją Ekologiczną Arka i będziemy zbierać pieniądze na sadzenie tutaj drzew. Zapraszam na koncert i do wspierania akcji

- zachęcił muzyk.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości