Gwiazdy

Krzysztof Zalewski w DDTVN po raz pierwszy powiedział o tym, że jest ojcem - ma syna!

Gwiazdy

Aktualizacja:
Fot. Jan Bielecki / EastNews

Krzysztof Zalewski, który gościł dziś w studiu Dzień Dobry TVN podzielił się z nami radosną nowiną. Popularny muzyk, znany z niechęci do dzielenia się faktami ze swojego prywatnego życia, od pewnego czasu jest ojcem - ma syna! Artysta zgodził się ujawnić tę prywatną informację z ważnego powodu: opowiedział o tym, dlaczego zabezpieczył krew pępowinową przy porodzie swojego dziecka.

>>>>Zobacz też: Krew pępowinowa szansą w autyzmie? Allankowi dała szansę na lepsze życie.

Krzysztof Zalewski bardzo strzeże swojej prywatności i rzadko mówi publicznie o swoim życiu osobistym. Na jego Instagramie na próżno szukać zdjęć z drugą połówką. Wiadomo jednak, że Krzysztof Zalewski jest od pewnego czasu w stałym związku. Dla swojej partnerki napisał piosenkę Otu.

Krzysztof Zalewski, rocznik 1984, to polski muzyk, kompozytor, wokalista, autor tekstów i multiinstrumentalista. Zadebiutował na scenie muzycznej jako 18-latek w 2002 roku, biorąc udział w popularnym wówczas talent show "Idol". Zalewski swoim talentem oraz rockowym wizerunkiem podbił serca widzów i jurorów, a w efekcie wygrał drugą edycję muzycznego show. Od tamtej pory rozwija karierę muzyczną.

W 2004 roku nagrał debiutancką płytę „Pistolet”, jednak zaraz po jej wydaniu zniknął z pierwszego planu sceny muzycznej na 9 lat. W tym czasie szlifował swój warsztat i zdobywał doświadczenie współpracując m.in. z Katarzyną Nosowską, Brodką, oraz zespołami Hey i Muchy. W 2013 roku powrócił z autorską płytą „Zelig”, za którą zebrał bardzo dobre recenzje i zyskał liczne grono fanów. W 2016 roku zagrał główną rolę w filmie „Historia Roja” w reż. Jerzego Zalewskiego, wydał też płytę "Złoto", za którą otrzymał trzy nominacje do Fryderyka 2017 i płyta szybko pokryła się złotem. W 2018 roku Krzysztof Zalewski wydał album "Zalewski śpiewa Niemena", a kolejną falę popularności przyniosła mu współpraca z Dawidem Podsiadło i Kortezem - ich wspólny utwór "Początek" stał się wielkim przebojem.

W styczniu 2019 ukazał się najnowszy singiel Krzysztofa Zalewskiego zatytułowany „Kurier”, który promuje film fabularny o tym samym tytule w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Produkcja opowiadająca historię Jana Nowaka-Jeziorańskiego weszła do kin w marcu.

Autor: Bartosz Sobkowiak

Pozostałe wiadomości