Gwiazdy

Krzysztof Radzikowski z "Gogglebox" wkrótce zostanie ojcem. "Nie zakładamy, że będzie to jedyne dziecko"

Gwiazdy

Krzysztof Radzikowski

Krzysztof Radzikowski z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" już niedługo powita na świecie pierwsze dziecko. Spytaliśmy go o to, jak przygotowuje się do powiększenia rodziny. Wiemy też, czy planuje więcej dzieci.

Krzysztof Radzikowski zdobył popularność dzięki występom w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Zanim jednak zaczął komentować z innymi uczestnikami oglądane w telewizji programy, był utytułowanym strongmanem. Na koncie ma między innymi mistrzostwo Europy w wyciskaniu belki oraz pobity rekord Guinnesa w trzymaniu młotów w górze. Już niebawem będzie miał okazję sprawdzić się w zupełnie nowej dla siebie roli - ojca.

Krzysztof Radzikowski z "Gogglebox. Przed telewizorem" zostanie tatą

Pod koniec ubiegłego roku Radzikowski poinformował fanów na Instagramie, że razem z partnerką spodziewają się dziecka. Ciąża jest już na finiszu. Kilka dni temu pochwalił się zdjęciem ze składania łóżeczka dla dziecka. Jak zdradził, pociecha ma przyjść na świat jeszcze w czerwcu. Przy okazji wyjawił też, że spodziewa się syna.

Jego wpis poruszył fanów.

Widok uroczy

Tata na medal

- pisali w komentarzach.

Krzysztof Radzikowski o przygotowaniach do roli ojca

Jako że lada chwila rodzina Krzysztofa Radzikowskiego się powiększy, postanowiliśmy spytać go o to, jak przygotowuje się do tacierzyństwa.

- Na razie to jeszcze do mnie nie dociera, bo jest w brzuszku i nie ma go fizycznie z nami, ale oboje już nie możemy się doczekać. Pojawi się syn, więc w głowie to mam plany, co ja już będę z nim robił w przyszłości, choć też nie zakładamy, że będzie to jedyne dziecko - wyznał w rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl.

Syn Krzysztofa Radzikowskiego będzie kolejnym dzieckiem w rodzinie "Gogglebox". Swoje małe pociechy mają już Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska.

Zobacz też:

Agnieszka Chylińska zapowiada zmiany w nowym poście na Instagramie. O co chodzi?

Piotr Żyła nareszcie pokazał partnerkę. Znamy ją z serialu TVN

Polska aktorka robi karierę w Bollywood. Zdradziła, jak wygląda praca na planie w Indiach

Zobacz wideo: Gogglebox. Przed telewizorem | Finał sezonu | Zwiastun

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości