Gwiazdy

Zaskakująca atrakcja na ślubie Krzysztofa Ibisza. Prezenter opublikował kolejne zdjęcia

Gwiazdy

Autor:
Milena
Jaworska
x-newsKrzysztof Ibisz

Joanna Kudzbalska, była uczestniczka programu "Top Model" i dziennikarz Krzysztof Ibisz od kilku tygodni są szczęśliwym małżeństwem. Prezenter postanowił wrócić wspomnieniami do wesela. Podzielił się niepublikowanymi dotąd fotografiami z sierpniowej uroczystości.

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska - prywatny ślub

Para wzięła ślub 13 sierpnia 2021 r. Ślub prezentera z półfinalistką drugiej edycji "Top Model" był towarzyskim wydarzeniem. Żadne z zakochanych nie afiszowało się swoimi uczuciami w sieci – tak samo chroniona była data ceremonii. Co więcej, w celu pełnej ochrony prywatności para zdecydowała się zarekwirować telefony gości na czas wesela. Krzysztof Ibisz postanowił teraz opublikować nieznane wcześniej zdjęcia z uroczystości.

Krzysztof Ibisz publikuje zdjęcia ze ślubu

Prezenter telewizyjny opublikował na Instagramie kolejne zdjęcia ze ślubu. Widać na nich uśmiechniętą i radosną parę. Uwagę przykuwa piękna, delikatna suknia ślubna Joanny. Panna młoda prezentowała się w niej zjawiskowo. Czuć również niesamowity klimat ceremonii, która miała miejsce w otoczeniu naturalnej zieleni. Jak przyznał dziennikarz, za przygotowanie wesela odpowiada profesjonalna wedding plannerka.

Za każdą zadowoloną młodą parą stoi w 100 proc. profesjonalny "wedding planner"! Dziękujemy, kochana Marleno, za to, że włożyłaś całe serce w nasze wydarzenie

- napisał Krzysztof Ibisz na Instagramie.

Wesele Krzysztofa Ibisza - nowe zdjęcia

Jedną z przyjemności przygotowanych dla gości były lody. Fotografia przedstawiająca słodki punkt wesela Ibiszów została opublikowana przez Joannę. W komentarzach pod postem internauci nie kryli zachwytu nad aranżacją uroczystości.

- "Cudne dekoracje", "Piękne przyjęcie" - czytamy w komentarzach fanów pary.

Zobacz także:

Autor:Milena Jaworska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości