Gwiazdy

"Krótka piłka" z Bartkiem Gelnerem. Z kim poprowadziłby Dzień Dobry TVN?

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Mateusz Hładki
Krótka piłka z Bartkiem Gelnerem
Krótka piłka z Bartkiem Gelnerem Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Kolejnym gościem Mateusza Hładkiego w cyklu "Krótka piłka" był Bartek Gelner. Aktor oprowadził dziennikarza po planie serialu "Szadź". Gelner zdradził ile czasu spędza na planie, co chce w sobie zmienić i jak się relaksuje.

Bartek Gelner o aktorstwie

Kolejna odsłona "Krótkiej piłki" powstała na planie serialu "Szadź" w Otwocku. Gościem Mateusza Hładkiego był Bartek Gelner. Aktor zdradził, że na planie czasami spędza 12 godzin, a kiedy gra np. jedną scenę, to tylko 2 godziny. Na pytanie - co najbardziej w sobie lubi, odpowiedział, że samego siebie. Co więcej, nic nie chce w sobie zmieniać.

Dziennikarze TVN

Krótka piłka z Anitą Werner
Krótka piłka z Anitą WernerDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Gdyby na jeden dzień mógł stać się kimś innym, byłby to Keith Richards. Mateusz Hładki zapytał go także, czy zawsze chciał zostać aktorem.

- Nie. Chciałem zostać ginekologiem, bo mama jest ginekologiem - powiedział Bartek Gelner.

"Krótka piłka z Bartkiem Gelnerem"

Aktor wspomniał również, że jest romantyczny i szalony, a do tego optymista i totalny pedant. Wyznał także z kim chciałby zagrać. - Największe marzenie to chyba chciałbym spotkać się z samym sobą. Zobaczyć jak to wygląda z boku - podkreślił Gelner.

O formę dba podciągając się na drążku i jeżdżąc na rowerze, a podziwia każdego, kto spełnia swoje marzenia i realizuje swoje pasje. Na pytanie z kim z prowadzących chciałby poprowadzić Dzień Dobry TVN odpowiedział, że z Pauliną Krupińską. - I potem poszedłbym jeszcze na kawkę po programie podsumował.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości