"Królowe życia". Dagmara nie kryła łez, kiedy syn zaczął dla niej rapować. "Głośno było tylko, jak mama była w areszcie"

Gwiazdy

Dagmara Kaźmierska/TTV

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" jest jedną z najbardziej charyzmatycznych gwiazd w Polsce. Widzowie pokochali ją za autentyczność i szczerość. Dzięki programowi poznaliśmy także syna gwiazdy, Conana. 20-latek ma bardzo dobre relacje ze swoją mamą. W najnowszym odcinku show zaprezentował swoje muzyczne możliwości, rapując dla mamy. To trzeba zobaczyć!

"Królowe życia". Conan rapuje dla Dagmary

Dagmara Kaźmierska zasłynęła w programie "Królowe Życia", dzięki któremu pokochały ją miliony Polek i Polaków. Wszystko to dzięki charyzmie, wrodzonemu poczuciu humoru i ciętemu językowi. W kolorowym show odsłoniła przed widzami spory kawałek swojego świata. Poznaliśmy jej bliskich i dowiedzieliśmy się, jak ważna jest dla niej rodzina.

W jednym z najnowszych odcinków "Królowych życia" (premierowa emisja 6 maja) ukochany syn Dagmary zrobił swojej mamie niespodziankę. Zaczął dla niej rapować. Oto fragment piosenki, którą napisał dla mamy:

12 kwietnia najważniejsza dla mnie data, bo kitrałem te pieniądze już od małolata. Dla ciebie mamusiu, żebym najlepszy prezent mógł dać. Ty nauczyłaś mnie kochać. Chciałbym przestać się jeszcze tylko ludzi bać, zaufać równie jak tobie, równie wspaniałej i pięknej osobie. Co dzień się dla niej starać i stawać na głowie. Pamiętasz mamo jak krzywo się tutaj patrzyli, czerwoni ze złości oglądają teraz w telewizji. Zawistnicy, gdzie teraz jesteście, głośno było tylko, jak mama była w areszcie (...).

Fani nie kryją wzruszenia. Występ Conana bardzo ich poruszył. W komentarzach czytamy:

  • Taki syn to skarb dla mamy.
  • Coś cudownego. Gratulacje dla Pani i syna. Jesteście wspaniałą rodziną. Mimo przeciwności losu powstała Pani jak Fenix z popiołów, wielkie brawa.
  • Aż sama się popłakałam. Brawo Conan.

Przeszłość Dagmary Kaźmierskiej

"Królowa życia" ma za sobą trudne chwile. Tym bardziej godne podziwu jest to, że dzisiaj myśli tylko o dobrych rzeczach. Gwiazda w przeszłości prowadziła agencję towarzyską. Przed laty spędziła 14 miesięcy we wrocławskim areszcie. Była skazana prawomocnym wyrokiem. Po latach nie ma problemu, by o tym mówić.

- No i teraz jest tak, że nawet gdybym mogła zarobić miliony dolarów, to nigdy bym już nic nie zrobiła, żeby trafić znowu do kryminału - powiedziała w programie Kuby Wojewódzkiego.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski