Gwiazdy

Sylwia Peretti uczciła urodziny narzeczonego intymnym wpisem. "Kocham mimo wszystko"

Gwiazdy

fot. TVN/Tomasz Kordek

Sylwia Peretti z programu "Królowe życie" nie zapomniała o urodzinach narzeczonego. W dniu jego święta opublikowała zdjęcie z Łukaszem Porzuczkiem, a intymne życzenia rozczuliły fanów pary.

Bohaterki i bohaterowie programu "Królowe życia" to barwne postaci. Taka jest też Sylwia Peretti. Dzięki występom w telewizji udało jej się zgromadzić na Instagramie ponad 150 tys. obserwatorów.

Sylwia Peretti czule o narzeczonym

W mediach społecznościowych Sylwia Peretti zarabia, a przy okazji relacjonuje swoje życie prywatne. Jej ostatni wpis jest wyjątkowo intymny. Pokazała urocze zdjęcie ze swoim ukochanym, do którego dołączyła urodzinowe życzenia. Peretti nie szczędziła mu słodkich słów.

- Kocham cię pomimo wszystko i wbrew wszystkiemu. Niezależnie od tego, ile kłód było i jest w dalszym ciągu, rzucanych nam pod nogi, tylko utwierdzam się w przekonaniu, że damy radę - czytamy. Jak dodała, cieszy się, że Łukasz jest dla niej nie tylko partnerem i narzeczonym, ale również najlepszym przyjacielem.

- Czasem w dziwny, mocno ekscentryczny sposób, wyrażamy swoje uczucia oraz dbamy o siebie, dla większości w niezrozumiały sposób, ale dla nas jednak wciąż mało zuchwały - zakończyła.

Sylwia Peretti i Łukasz Porzuczek

Urodzinowy wpis Sylwii Peretti rozczulił fanów. W komentarzach nie brakuje zachwytów i życzeń.

  • Nie wszyscy muszą Waszą miłość, a także Was rozumieć. Najważniejsze, że WY siebie rozumiecie, kochacie i wspieracie mimo wszystko.
  • Uwielbiam Was!

- piszą internauci.

Sylwia Peretti i Łukasz Porzuczek są parą od dłuższego czasu. Kilka miesięcy temu serwisy plotkarskie donosiły o ich rozstaniu, jednak informacje te okazały się nieprawdziwe, czego dowodem jest chociażby ostatni wpis przedsiębiorczej blondynki.

Sylwia Peretti w "Królowych życia"

Sylwia Peretti dołączyła do grona "Królowych" w ostatnim sezonie programu. Od razu podbiła serca widzów swoim poczuciem humoru i przebojowością. Media szczególnie zainteresowały się jej osobą w momencie, kiedy wyszło na jaw, że kilka lat temu brała udział w "Kuchennych rewolucjach". Wówczas była jeszcze przed operacjami plastycznymi i wyglądała zupełnie inaczej.

Zobacz wideo: Królowe życia | Odcinki 43-46 | Zwiastun

Zobacz też:

Była "Królowa życia" pokazała zdjęcie w stroju kąpielowym. "Jestem o 4 kg cięższa"

W święta jubileuszowy odcinek "Gogglebox. Przed telewizorem". Jak przez lata zmienili się uczestnicy programu?

Sylwia Peretti postawiła na zmianę wyglądu. Fani: "Petarda"

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości