Co dalej z programem "Królowe życia"? "Nie zabrakło radości, wzruszeń, śmiechu do łez"

Autor:
Justyna
Piąsta
Dagmara Kaźmierska

Program "Królowe życia" zadebiutował na antenie stacji TTV w 2016 roku. Widzowie przez lata mieli okazję podglądać codzienność pełną przygód barwnych i przebojowych bohaterów. Czy pojawi się kolejna edycja show?

"Królowe życia" - program TTV

Dagmara Kaźmierska, Izabela Macudzińska-Borowiak, Adrianna Eisenbach, Julia von Stein czy Katarzyna Alexander to jedne z wielu gwiazd, które zdobyły popularność dzięki programowi "Królowe życia". Show wystartowało w 2016 roku i podbiło serca widzów TTV, którzy z zaciekawieniem śledzili perypetie wyjątkowych postaci. W 2022 roku w wiosennej ramówce stacji wyemitowało 12. sezon telewizyjnego formatu. Łącznie nagrano prawie 300 odcinków.

Gwiazdy programu "Królowe życia"

Laluna Unique o operacjach plastycznych
Laluna Unique o operacjach plastycznych
wideo 2/4

Na oficjalnym profilu programu na Instagramie poinformowano, że program dobiegł końca.

- Pragniemy podziękować Wam za to, że byliście z nami przez 12 sezonów "Królowych życia". Spędziliśmy wspólnie aż 6 lat, podczas których nie zabrakło: radości, wzruszeń, śmiechu do łez i przygód, które przeżywaliśmy wspólnie z naszymi szalonymi Bohaterami. Mamy nadzieję, że wiele momentów zostanie Wam w pamięci na długo i zawsze będziecie nas tak miło wspominać. Nadszedł jednak czas na nowe… Jesteście ciekawi co teraz będzie się u Nas działo? - czytamy.

"Królowe życia" - gwiazdy

Bohaterki show są wdzięczne, że mogły wziąć udział w tej telewizyjnej przygodzie. - To były szalone lata. Dziękuję wszystkim - napisała Dagmara Kaźmierska.

Aleksandra Szafrańska na długo zapamięta udział w show. - Ciekawe przeżycia, kilkadziesiąt wspólnych godzin w uśmiechu, zmęczeniu, wzruszeniu, nerwach, ale fajnie, że mogliśmy spędzić je razem. Dzisiaj już są historią. Powodzenia - życzyła.

Monika Chwajoł również napisała kilka ciepłych słów. - Dziękuję za chwile, które mogłam z Wami spędzić. Za momenty śmieszne i te bardziej trudne. Były chwile ogromnego śmiechu i pozytywnej energii, ale był też moment, między nagraniami, że musiałam pożegnać ukochaną osobę, która była moim wielkim fanem. Dziękuję, pozdrawiam @ttv.pl, reżysera Piotra, całą ekipę, uczestników i wszystkich dookoła. Powodzenia w nowościach - podkreśliła uczestniczka programu.

- Kocham, dziękuję za możliwość bycia z wami tak długo - dodała Katarzyna Alexander.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości