Gwiazdy

"Królowe Życia". Dagmara planuje remont w domu Jacka i nie przebiera w słowach

Gwiazdy

"Królowe Życia" to jeden z najbardziej wyczekiwanych programów widzów TTV. W 10. sezonie nie zabraknie zabawnych zwrotów akcji, ale i chwil grozy - chociażby takich, jak w zbliżającym się odcinku. Dagmara weźmie się za remont w mieszkaniu Jacka. Mężczyzna poradził się przyjaciółki w kwestii przemalowania ścian, a ta zaplanowała w jego czterech kątach prawdziwą rewolucję. Będzie się działo.

Dagmara Kaźmierska dała się poznać szerszej publiczność w programie "Królowe Życia", gdzie ma tylko jedno zadanie: być sobą! Jej charyzma, poczucie humoru i cięty język sprawiły, że dziś ma setki tysięcy fanów i nieustannie, od 10. sezonów, przyciąga tłumy widzów.

Dagmara robi rewolucję w mieszkaniu Jacka

Gwiazda w show TTV pokazała widzom kawałek swojego świata. Poznaliśmy m.in. jej przyjaciela Jacka, który uczestniczy w najważniejszych momentach jej życia. Dagmara nie pozostaje mu dłużna - i czy to się mu podoba, czy nie - zawsze jest gotowa, by przeprowadzić w jego życiu rewolucję. Mężczyzna zapragnął odświeżyć subtelnie swoje mieszkanie. Dagmara niewiele myśląc, wzięła się za planowanie jego przestrzeni.

- Tę ściankę wyp***dalamy. Robimy przestrzeń. W salonie stanie piękny narożnik. Będzie też nowa podłoga - zarządziła Królowa życia.

- Mówiliśmy tylko o malowaniu - powiedział zdezorientowany Jacek.

Dalsze losy remontu w mieszkaniu Jacka zobaczycie w czwartek 18 lutego o godz. 22.05.

"Królowe Życia" - kiedy i gdzie oglądać?

W tym sezonie fani programu będą spędzać z królowymi aż cztery dni w tygodniu, od wtorku do czwartku o godz. 22:05 na TTVN emitowany będzie jeden odcinek, a w piątek o tej samej porze aż dwa odcinki formatu.

"Królowe Życia" - bohaterowie

Ich nie trzeba szerzej przedstawiać – Dagmara, Kasia i Iza, a od zeszłego sezonu również Sylwia, Ania, Damian oraz Leon prowadzą życie dalekie od przeciętności, czym u jednych wzbudzają sympatię i podziw, a u innych – krytykę i zazdrość. Jednak nawet ich szalone perypetie nie są wolne od trosk dnia codziennego. Mierzą się z problemami, z którymi boryka się każdy z nas. Kłopoty rodzinne i zawirowania w życiu zawodowym skutecznie potrafią wywrócić wszystko do góry nogami. Bohaterowie "Królowych Życia" już nie raz udowodnili, że w takich sytuacjach nie warto się poddawać.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości