Gwiazdy

"Królowe życia". Przyjaźń Dagmary i Jacka w odcinkach specjalnych. "Człowiek ci życie ratuje i jeszcze źle? Paliłeś się!"

Gwiazdy

Dagmara i Jacek w programie "Królowe życia" budzą, niezmiennie, duże emocje. Ich przygody wzbudzają zainteresowanie. W odcinkach specjalnych z ich udziałem, również będzie się sporo działo.

"Królowe życia. To właśnie przyjaźń" - odcinki specjalne

Dagmara i Jacek będą bohaterami specjalnych odcinków programu "Królowe życia". Stacja TTV wyemituje je 2 i 3 czerwca o godzinie 22:00. Ilość przygód i zbiegów okoliczności, których doświadcza ta para przyjaciół, rozbawia widzów do łez. Wyróżnia ich dystans do świata, ale też troska o siebie nawzajem.

Przyjaźń Dagmary i Jacka została zbudowana na bardzo solidnych fundamentach i wydaje się być niezniszczalna. Jeszcze raz prześledzimy, jak się umacniała i kiedy stali się dla siebie niemal rodziną.

"Królowe życia": Dagmara i Jacek

Widzowie będą mogli jeszcze raz przeżyć najważniejsze momenty w ich relacji. Od picia wspólnej kawy, gaszenia palącego się Jacka, licznych wycieczek za miasto, po gry i zabawy, w których wspólnie świetnie się bawili. Fani programu jeszcze raz przeżyją emocje związane z wypadkiem Dagmary oraz to, jak Jacek opiekował się przyjaciółką.

Ponadto, wrócimy pamięcią do czasów, w których Conan wchodził w dorosłe życie. Wówczas Jacek też był oparciem dla Dagmary. Służył dobrą radą, a kiedy sytuacja stawała się nerwowa, potrafił jak nikt inny, rozładować napięcie.

Zobacz wideo: Królowe życia - odcinek specjalny

>>> Zobacz także:

Justyna Steczkowska o planach muzycznych i śmierci mamy: "To było wzruszające i pełne miłości odejście na drugą stronę"

Mija 10 lat od śmierci Małgorzaty Dydek. "Miałem niesamowite szczęście, że mogłem z nią być. Nie miała żadnych wad"

Ewa Farna w intymnej rozmowie z Dorotą Wellman. "Jak ktoś mi pisał, że jestem gruba, to mówiłam: zjem jeszcze więcej"

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości