Gwiazdy

"Królowa Życia" przejdzie eksperymentalną operację w USA. "W razie czego mam co sprzedać"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Pomponik.pl
Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska zmaga się z problemami zdrowotnymi po wypadku samochodowym. "Królowa Życia" przyznaje, że jej codzienność wiąże się z ciągłym bólem. W jednym z wywiadów wyznała, że nadzieją na poprawę jest eksperymentalna metoda leczenia i operacja w Stanach Zjednoczonych.

Królowa Życia o problemach ze zdrowiem

Dagmara Kaźmierska od lat zmaga się z problemami zdrowotnymi. Przyczyną pogorszenia się stanu zdrowia był wypadek samochodowy, w którym doszło u niej do otwartych złamań nóg. Gwiazda "Królowych Życia" przeszła kilka operacji i długą rehabilitację. Niestety mimo to, nie udało jej się powrócić do pełnej sprawności.

Zdrowie

Jak wiatr wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie?
Jak wiatr wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

W rozmowie z portalem "Pomponik" Dagmara wyznała, co dokładnie jest przyczyną złego stanu jej zdrowia. - Nie mam chrząstek stawowych, więc jest słabo - tłumaczyła. - Trze kość o kość, nie ma chrząstek, smarowania. Niszczą się kości, więc dojdzie do usztywnienia jutro, za pół roku, za rok, nie wiem, ale na razie chodzę - dodaje.

Dagmara Kaźmierska przejdzie operację?

Królowa Życia stara się myśleć pozytywnie. Amerykańscy naukowcy będą testować specjalny żel, który ma zastąpić chrząstkę stawową. Dagmara ma nadzieje, że eksperymentalna metoda pomoże jej wyzdrowieć. - Liczę na implanty i operację w Stanach - dodaje.

Jak podkreśla gwiazda TTV, zdrowie jest dla niej najważniejsze, dlatego nie przerażają ją ceny tamtejszych zabiegów zdrowotnych. - Sprzedam z dwa pierścionki i może zrobię operację, [...] w razie czego mam co sprzedać - podsumowała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Pomponik.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia

Pozostałe wiadomości