Gwiazdy

"Kręci się ziemia" na scenie Dzień Dobry TVN. Wyjątkowe kobiece trio w nowej muzycznej odsłonie

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Maja Kapłon & Agata Gołemberska, Marisol w piosence „Kręci się ziemia”
Maja Kapłon & Agata Gołemberska, Marisol w piosence „Kręci się ziemia” Dzień Dobry TVN
wideo 2/19

Na scenie Dzień Dobry TVN ze swoim najnowszym singlem "Kręci się ziemia", wystąpiły Marisol, Agata Gołemberska i Maja Kapłon. Artystki utworem opowiedziały historię o przyjacielskim wsparciu po rozstaniu.

"Kręci się ziemia" - Marisol, Agata Gołemberska i Maja Kapłon

Utwór przypadnie zapewne do gustu młodszej widowni. Dziewczyny ruszają na miasto w ciepły letni wieczór, by snuć się bez celu po ulicach i wytańczyć smutki.

Muzycznie jest to lekki, osadzony w karaibskich rytmach numer, któremu nostalgii dodają lekko psychodeliczne, vintydżowe gitary. Piosenka ma formułę rozmowy, podczas której jedna przyjaciółka pociesza drugą. Głosy dziewczyn świetnie kontrastują ze sobą, zarazem się uzupełniając barwowo i brzmieniowo.

Marisol, Agata Gołemberska i Maja Kapłon - kim są?

Maja Kapłon jakiś czas temu wróciła na scenę po przejściu problemów zdrowotnych z kręgosłupem. Artystka potrzebowała pomocy, ponieważ od dziecka zmaga się ze skoliozą. - Przeszłam łącznie 18 operacji. W pewnym momencie pręt, który miałam w plecach pękł i zaczął wbijać się w inne narządy. Trzeba było go wyjąć i "wstawić" nowy. Całe moje życie to walka o zdrowie i samodzielność. Na szczęście w końcu jestem w miejscu, w którym wiem, czego chcę - wspominała Maja Kapłon w rozmowie z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem.

Agata Gołemberska to wokalistka, a także kompozytorka i autorka tekstów. W jej twórczości znajdziemy zarówno elementy R&B, soulu, brytyjskiego house’u, jak i popularnego w latach 90. dance’u. Marisol to tak naprawdę Agata Solecka. Dj-ka i producentka muzyczna.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości