Gwiazdy

Kourtney Kardashian i Travis Barker zaręczyli się. Obiecują: "To na zawsze"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Sabina
Zięba
Co słychać w świecie gwiazd?
Dzień Dobry TVNCo słychać w świecie gwiazd?

Związek Kourtney Kardashian i Travisa Barkera wkracza w nowy etap. Muzyk po paru miesiącach związku oświadczył się właśnie znanej celebrytce. Sceneria, w której zdecydował się zadać kluczowe pytanie zachwyciła kobiety na całym świecie.

Związek Kourtney Kardashian i Travisa Barkera

Travis i Kourtney znają się od wielu lat. Media już w 2018 i 2019 roku plotkowały o tym, że są parą, jednak oni stanowczo zaprzeczali pogłoskom. Spędzali ze sobą dużo czasu, ale nie było między nimi seksualnego napięcia. Traktowali się jak przyjaciele. Wszystko zmieniło się kilka miesięcy temu, kiedy postanowili stworzyć związek. Poinformowali o nim w lutym tego roku i od tamtej pory są nierozłączni. Chętnie pokazują fanom swoje prywatne chwile i nie kryją uczuć. Dla celebrytki perkusista pokonał nawet swoją traumę. W 2008 roku przeżył bowiem katastrofę samolotu i od tamtej pory bał się latać. Niedawno jednak zdecydował się na ten krok i z ukochaną był już w Meksyku, we Włoszech i Francji.

- Wciąż jest to dla mnie coś nowego, ale posiadanie czegoś, co daje mi siłę, a także nadzieję, że będę w stanie przezwyciężać rzeczy, które były tak traumatyczne w moim życiu, po prostu bardzo wiele mówi. Ona zdecydowanie jest dla mnie. Jestem niezwyciężony, kiedy z nią jestem. Nigdy nawet nie rozważałem ponownego latania - mówił Travis Barker w wywiadzie dla magazynu "Nylon".

Travis Barker oświadczył się Kourtney Kardashian

Teraz ich związek wkroczył na kolejny poziom. Media właśnie obiegła informacja, że Travis w niedzielę 17 października oświadczył się ukochanej na plaży przy hotelu w Montecito. Kourtney opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia, na których widać, że muzyk zadał kluczowe pytanie w otoczeniu tysięcy róż i świec podczas malowniczego zachodu słońca.

- Na zawsze - napisała Kourtney Kardashian na swoim koncie na Instagramie.

W komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji od fanów, a także innych celebrytów. Pisali: "Cieszymy się, że tak bardzo się kochacie", "To nie kwestia czasu, tylko osoby" czy "Przepięknie". Kim Kardashian z kolei opublikowała na swoim Twitterze filmik, na którym widać zakochaną w sobie parę, a także potężny diament na palcu Kourtney.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Travis Barker wytatuował sobie imię Kourtney Kardashian

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: cover video/x-news

Pozostałe wiadomości