Gwiazdy

Kot z "Mask Singer" zdemaskowany. Marcin Miller: "Piosenkarzem nie byłem, ale po prostu zostałem"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Kot zdemaskowany
Kot zdemaskowany Dzień Dobry TVN
wideo 2/14

Za nami 8. odcinek "Mask Singer". Tym razem swoją maskę w programie musiał odkryć Kot. Ku zaskoczeniu wszystkich, pod przebraniem nie krył się Michał Milowicz, a Marcin Miller. Teraz wokalista opowiedział o udziale w show w Dzień Dobry TVN.

Kto był Kotem w "Mask Singer"?

"Mask Singer" wywołuje dużo emocji. Zarówno detektywi, jak i widownia próbują co odcinek odgadnąć, kto kryje się pod przebraniami wymyślnych stworów. Do tej pory dowiedzieliśmy się, że Mateusz Banasiuk ukrywał się w kostiumie Tortu, Stefano Terazzino był Ośmiornicą, Grzegorz Skawiński wcielił się w Monstera, Daria Ładocha wystąpiła jako Wiedźma, Dorota Gardias chowała się w Róży, Barbara Kurdej-Szatan okazała się Ważką, natomiast Daniel Kuczaj był Prysznicem. W najnowszym odcinku swoją tożsamość musiał zdradzić Kot. Wiele osób było zaskoczonych, że okazał się nim Marcin Miller, wokalista zespołu disco polo Boys.

- Pierwsze skojarzenia chyba opinii publicznej - tych, co oczywiście szeroko komentowali ten program i chyba też samych detektywów - to Michał Milowicz, co akurat bardzo mi pasowało, bo trochę się pośpiewało z nim tu i tam. (...) On świetnie śpiewa. Akurat ja do niego się nie umywam. (...) Zawsze to powtarzam, że ja piosenkarzem nie byłem, a po prostu zostałem. Tak wyszło - stwierdził Marcin Miller w Dzień Dobry TVN.

Marcin Miller o udziale w "Mask Singer"

Wokalista zdradził, że starał się nie wybrzydzać i akceptował wszystkie pomysły. Bardzo spodobało mu się zaproponowane przebranie Kota. Starał się być również kompatybilny z tym, co mu proponowała produkcja pod względem repertuaru. Udział w programie bardzo mu się podobał, choć początkowo nie był do niego przekonany.

- Bardzo cieszyło mnie to, że akurat zgłoszono się do mnie z uczestnictwem w tym programie. Ja akurat od razu zazwyczaj jestem na nie, bo sceptyczny jestem, ale to jest zupełna nowość na rynku polskim. Po prostu obejrzałem te wersje anglojęzyczne i pomyślałem sobie, że będę pierwszy z disco polo, który będzie w tym programie - dodał Marcin Miller w naszym programie.

Kot zdemaskowany – piosenka „You were always on my mind”
Kot zdemaskowany – piosenka „You were always on my mind” Źródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości