Gwiazdy zostają w domu. Jak wykorzystują czas kwarantanny?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Pustki na ulicach, w sklepach i w komunikacji miejskiej. Koronawirus rozprzestrzenia się w zawrotnym tempie, a Ministerstwo Zdrowia radzi, aby pozostać w domu. Domowa kwarantanna wcale nie musi być nudna. Zobaczcie, jak ten czas spędzają gwiazdy.

Gwiazdy zostają w domu

Rozprzestrzeniający się koronawrus z pewnością pokrzyżował plany niejednego z nas. Odwołane koncerty, wydarzenia i podróże, na które czekaliśmy przez długie miesiące. Ulice polskich miast opustoszały, a my siedzimy w domach. Ten czas wcale nie musi być nudny. To idealny moment na nadrobienie książkowych i filmowych zaległości, na domowy trening, wiosenne porządki, a także spędzenie czasu z bliskimi. Co podczas domowej kwarantanny robią gwiazdy?

Bajkowy świat Sonii Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz w tym wyjątkowym czasie postawiła na… bajki. Każdego dnia czyta swoim ukochanym dzieciom nową opowieść. Jeśli również chcecie przenieść się do magicznej krainy, aktorka serdecznie zaprasza wszystkich na swoje media społecznościowe. Przecież każdy z nas ma w sobie coś z dziecka!

Zobacz też:

Pisarze spotykają się z czytelnikami na Facebooku. Jacek Dehnel: "W warunkach kwarantanny bardzo nam Was brakuje"

Sportowa Joanna Przetakiewicz

Siedzenie w domu nie sprzyja naszej figurze. Sposób na walkę z niechcianymi kilogramami znalazła Joanna Przetakiewicz. Projektantka mody w salonie ustawiła rowerek na, którym wytrwale trenuje cardio. Bierzcie przykład, bo to postawa godna uwagi. Nawet jeśli nie macie w domu profesjonalnego sprzętu, to nic straconego. Ciężarki możecie wymienić na butelki z wodą, a bieganie na pajacyki. Nie ma wymówek!

Spokój i książki w domu Tomasza Ciachorowskiego

Tomasz Ciachorowski wykorzystuje wolny czas na zaległości. Aktor podczas domowej kwarantanny postanowił przeczytać wszystkie trzy książki Pauliny Młynarskiej.

Chciałem przeczytać je w wakacje, ale okazuje się, że mogę po nie sięgnąć wcześniej. Ja wiem, że są to książki głównie dedykowane kobietom, ale nie tylko. Każda wypowiedź Pauliny jest dla mnie szalenie inspirująca i bardzo jestem ciekawy, jak się kroczy ścieżką rozwoju duchowego, którą sobie wybrała

– powiedział.

A wy macie już przygotowane książki?

Rodzinnie u Maślaków i Moro

Rafał Maślak wraz z rodziną delektuje się wspólnie spędzonym czasem. W domu mistera nie ma nudy. Rafał wraz z rocznym synkiem tańczy, muzykuje i świetnie się bawi.

Joanna Moro postawiła na nieco inną formę relaksu. Aktorka razem z dziećmi rozłożyła przed telewizorem matę do ćwiczeń i praktykuje spokojny, rozluźniający trening. Jak przyznała, rozpoczynanie dnia od gimnastyki ma dobroczynny wpływ na nasze zdrowie. Jak się okazuje, odprężające może być także gotowanie.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch