Gwiazdy

Restauracja Eda Sheerana zamknięta z powodu koronawirusa. Piosenkarz nadal płaci pensję pracownikom

Gwiazdy

Aktualizacja:

Ed Sheeran zatroszczył się o pracowników swojej londyńskiej knajpy. Choć została zamknięta na czas pandemii, artysta nadal wypłaca całej załodze pełną pensję.

Zamknięta restauracja Eda Sheerana

Panująca na świecie pandemia koronawirusa nie jest łatwa pracowników wielu branż, w tym gastronomicznej. Zdaje sobie z tego sprawę również Ed Sheeran, który - zgodnie z zarządzeniem władz - musiał chwilowo zamknąć swoją londyńską restaurację. Bez pracy zostało 10-cio osobowa załoga Bertie Blossoms w dzielnicy Notting Hill. Mimo to wokalista nadal wypłaca wszystkim pełną pensję.

Pełne wsparcie

Ed Sheeran nie tylko zabezpiecza finansowo swoich pracowników, lecz także daje im swobodę działania. Każdy może w razie potrzeby szukać nowego miejsca zatrudnienia lub podjąć się działalności charytatywnej na czas zamknięcia lokalu. Piosenkarz zapewnił wszystkich, że gdy tylko sytuacja wróci do normy, będą mogli wrócić do swoich obowiązków w Bertie Blossoms.

Majątek Eda Sheerana

Ed Sheeran został w ubiegłym roku ogłoszony artystą dekady. Jego majątek szacuje się na około 200 mln funtów. Artysta posiada również 27 nieruchomości, których łączna wartość to 57 mln funtów. Znaczna część posiadłości znajduje się w stolicy Wielkiej Brytanii.

Zobacz także:

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości