Gwiazdy

Kornelia z "Hotelu Paradise 3" zaprzyjaźniła się z uczestniczką "40 kontra 20". "Zobaczyłam w niej siebie"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Player

Kornelia Głaszcz, którą widzowie TVN7 znają z programu "Hotel Paradise 3" jest fanką nowego reality show stacji, "40 kontra 20". Jak zdradziła, zaprzyjaźniła się już nawet z jedną z jego uczestniczek. Z którą? Co połączyło obie panie?

Kornelia z "Hotelu Paradise 3" kibicuje Patrycji z "40 kontra 20"

Program "40 kontra 20" zastąpił w ramówce TVN7 "Hotel Paradise", którego 3. edycja była emitowana wiosną i latem. Jedną z uczestniczek show nagrywanego na Zanzibarze była Kornelia Głaszcz, która teraz z chęcią śledzi losy bohaterów "40 kontra 20". Okazuje się, że do jednej z dziewcząt szczególnie zapałała sympatią. Chodzi o Patrycję Rodak. - Złapaliśmy super kontakt, ja Patrycji kibicuję i jestem z odcinkami na bieżąco - zdradziła nam Kornelia.

Jak wygląda jej relacja z Pati i jak w ogóle się rozpoczęła? - Poznałyśmy się przez Instagram. Po obejrzeniu kilku pierwszych odcinków "40 kontra 20" od razu zobaczyłam w Patrycji siebie z "Hotelu". Zaobserwowałam ją i odniosłam się na Instastories do jej pobytu w programie. Potem jakoś tak naturalnie zaczęłyśmy pisać i się kontaktować - wyjawiła w rozmowie z dziendobry.tvn.pl.

Ponieważ zdjęcia do programu "40 kontra 20" już się zakończyły, dziewczyny spotkały się na żywo. - Raz udało nam się złapać w Warszawie. Teraz mamy ze sobą kontakt na bieżąco - podkreśliła Kornelia.

Co łączy Kornelię Głaszcz z Patrycją Rodak?

Patrycja Rodak to 29-latka, która na co dzień mieszka w Londynie. Tam pracuje w prestiżowym butiku marki Chanel. Jest również modelką, stylistką i makijażystką . Ukończyła szkołę ekonomiczną, a także make-upu. Jej największą pasją jest moda. Interesuje się też projektowaniem ubrań i makijażem artystycznym. Kornelia także na co dzień zajmuje się make-upem - jest profesjonalną makijażystką. Jak mówi o sobie Patrycja, w życiu najbardziej lubi jeść oraz podróżować. Również Kornelia nie ukrywa, że nie stroni od dobrego jedzenia, chętnie też zwiedza nowe miejsca.

Wygląda więc na to, że dziewczęta mają ze sobą wiele wspólnego. Czy to początek pięknej przyjaźni?

Zobacz wideo: Kornelia Głaszcz o swojej walce ze stwardnieniem rozsianym

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości