Gwiazdy

Kornelia z "Hotelu Paradise 3": Miałam wątpliwości, czy z chorobą wezmą mnie do programu

Gwiazdy

Kornelia Głaszcz była uczestniczką trzeciej edycji programu "Hotel Paradise". Niedawno wyznała publicznie, że od roku zmaga się ze stwardnieniem rozsianym. Czy obawiała się, że choroba przekreśli jej udział w programie?

Kornelia Głaszcz w programie "Hotel Paradise"

Kornelia Głaszcz w rozmowie z serwisem przeAmbitni.pl wyznała, że miała obawy, czy choroba nie stanie na przeszkodzie w jej staraniach o udział w reality show. - Miałam wątpliwości, czy z chorobą wezmą mnie do programu. Myślę, że produkcja nie do końca wiedziała, jaki jest jej przebieg i jak sobie z nią radzę. Natomiast, kiedy dostałam potwierdzenie, że dostałam się do programu, bardzo się ucieszyłam. Dla mnie to była wielka przygoda - mówiła w rozmowie z portalem celebrytka.

Kornelia wyznała, że na planie programu nie była pod opieką lekarza. - Nie potrzebuję być pod jego kontrolą 24 godziny na dobę. Dobrze się czuję i chodzę tylko na wizyty kontrolne co trzy miesiące - mówiła.

Lekarz Kornelii zezwolił jej na wyjazd na Zanzibar i udział w programie. - Mam super lekarza. Widzi, że dobrze się czuję. Tym samym nie muszę sobie niczego odmawiać ani z niczego rezygnować. Najważniejsze, aby w głowie było poukładane - dodała Kornelia.

Stwardnienie rozsiane - co to za choroba?

Stwardnienie rozsiane to choroba neurologiczna, która stopniowo uszkadza tkankę nerwową. Schorzenie najczęściej diagnozowane jest u kobiet między 20. a 40. rokiem życia. Schorzenie objawia się zaburzeniami równowagi, zawrotami głowy, drętwieniem, zaburzeniami widzenia.

Mimo że badacze nie wiedzą, co wywołuje chorobę, to najprawdopodobniej ma ona podłoże genetyczne. Naukowcy wskazują również, że nie bez znaczenia są czynniki środowiskowe oraz niektóre infekcje wirusowe (np. zakażenie wirusem Epstein-Barr).

Zobacz także:

Marcin z "Hotelu Paradise 3" przygotował dla Kary niespodziankę. Fani zachwyceni jego romantycznym gestem

"Hotel Paradise 3". Kara nie chciała uprawiać seksu w programie. "Stresowałam się, że mama i klienci z salonu będą to oglądać"

Meghan dała Harry’emu wyjątkowy prezent w jego pierwszy Dzień Ojca. "Chciałam, żeby to było coś sentymentalnego"

Autor: Katarzyna Oleksik

Źródło: przeambitni.pl

Pozostałe wiadomości