Gwiazdy

Drugi sezon serialu "Kontrola" już w grudniu. "Będzie dużo emocji"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Reporter:
Mateusz Jarosławski, Kinga Burzyńska
„Kontrola” – internetowy fenomen powraca z drugim sezonem

Pierwszy sezon serialu "Kontrola" cieszył się ogromną popularnością. Już niedługo fani produkcji będą mogli obejrzeć drugą jej edycję i poznać dalsze losy bohaterek. Czego możemy się spodziewać? Dowiecie się tego z naszego materiału.

Drugi sezon serialu "Kontrola". Gdzie będzie można go obejrzeć?

Pierwszy sezon "Kontroli" spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem. W sieci miał aż 50 milionów wyświetleń. Serial opowiada historię dwóch dziewczyn Natalii (Adrianna Chlebicka) i Majki (Ewelina Pankowska), które kiedyś były razem i przypadkiem wpadają na siebie podczas kontroli bezpieczeństwa na lotnisku. Dawne uczucie wraca i bohaterki ponownie zaczynają walczyć o nie. Niestety los nie będzie im sprzyjał.

W drugim sezonie, który już 21 grudnia trafi na platformę Player.pl, drogi Natalii i Majki ponownie się krzyżują. - Mija trochę czasu od ich ostatniego spotkania. Powoli zaczynają zamykać ten rozdział. Jednak wszystko wywraca się do góry nogami i znowu do siebie wracają. Będzie dużo emocji - mówiła w rozmowie z Kingą Burzyńską Ewelina Pankowska, która w serialu "Kontrola" gra Majkę.

Serial "Kontrola". Co wydarzy się w drugim sezonie

W drugim sezonie widzowie będą mogli poznać rodziców Natalii i Majki. - Będzie się dużo działo - mówiła Adrianna Chlebicka, czyli serialowa Natalia. Ojca jeden z dziewczyn zagrał Cezary Żak. Aktor w rozmowie z naszą reporterką wyznał, że pierwszy sezon kontroli obejrzał dopiero po tym, jak został zaproszony do udziału w produkcji. - Zachwyciłem się przede wszystkim poziomem aktorstwa. Historia jest bardzo współczesna i zajmująca - mówił aktor.

Wyznał także, że bardzo lubi pracować z młodymi twórcami. Co najbardziej podoba mu się w tej współpracy? Dowiecie się tego z naszego materiału.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Reporter: Mateusz Jarosławski, Kinga Burzyńska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości