Koniec programu "Z kamerą u Kardashianów". Kim pożegnała fanów

Gwiazdy

Aktualizacja:

Kim Kardashian w mediach społecznościowych przekazała swoim fanom smutną wiadomość. Celebrytka oznajmiła, że po 14 latach transmisji show "Z kamerą u Kardashianów" program znika z ekranów telewizorów. Ostatni sezon zostanie wyemitowany w przyszłym roku.

Koniec programu Kardashianów

Fani reality-show "Z kamerą u Kardashianów" na pewno przeżyją rozczarowanie. Po kilkunastu latach transmitowania codziennego życia jedna z najbardziej rozpoznawalnych rodzin w amerykańskim show-biznesie podjęła decyzję o zakończeniu formatu. Kim Kardashian ogłosiła na Instagramie, że już niebawem ze słynnego domu znikną kamery. To wielkie przeżycie nie tylko dla widzów, ale także dla samej rodziny, która na oczach milionowej publiki zawierała związki i witała na świecie dzieci.

Z ciężkim sercem podjęliśmy trudną decyzję jako rodzina, aby pożegnać się z formatem »Z kamerą u Kardashianów«. Po 14 latach, 20 sezonach i setkach odcinków jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim, którzy obserwowali nas przez ten czas i towarzyszyli nam w dobrych oraz złych chwilach, szczęściu, rozpaczy. Na zawsze będziemy pielęgnować wspaniałe wspomnienia i będziemy wspominać niezliczoną ilość ludzi, których spotkaliśmy po drodze

- czytamy we wpisie, który Kim Kardashian zamieściła na swoim Instagramie.

"Z kamerą u Kardashianów" - program o życiu słynnego klanu

Reality-show "Z kamerą u Kardashianów" to program, który ukazuje codzienne życie rodziny Kardashian-Jenner. Pierwszy sezon został wyemitowany w 2007 roku na antenie E! Entertainment zaledwie kilka miesięcy po wycieku do sieci prywatnej seks-taśmy Kim Kardashian. Przez kilkanaście lat widzowie mogli bacznie obserwować losy rodziny, ich rozstania, rozwody, kłótnie, przeprowadzki, jak i narodziny dzieci. Dzięki reality-show cała rodzina zyskała ogromną sławę, a dziś celebrytki zaliczają się do grupy najbardziej wpływowych ludzi na świecie.

Bez programu nie byłabym tu, gdzie jestem dzisiaj. Jestem niesamowicie wdzięczna wszystkim, którzy obserwowali i wspierali mnie oraz moją rodzinę przez ostatnich 14 niesamowitych lat. Na zawsze będę wdzięczna każdemu, kto odegrał rolę w kształtowaniu naszej kariery i zmienianiu naszego życia na zawsze

- skwitowała celebrytka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Lily Allen i David Harbour pobrali się w Las Vegas. Po ceremonii zrobili coś niecodziennego

Reese Witherspoon i jej córka wyglądają jak dwie krople wody. To nie jedyny taki przypadek w show-biznesie

Zachwyciła jurorów i dostała Złoty Bilet. Kim jest dziewczyna, która jako pierwsza trafi do domu modelek?

Autor: Nastazja Bloch