Gwiazdy

Występ Jony Ardyn w Dzień Dobry TVN. "Woman" to hit!

Gwiazdy

Aktualizacja:

Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Jona Ardyn z utworem "Woman". Posłuchajcie tego wykonania i dowiedzcie się więcej o Jonie Ardyn.

Zobacz też:

Frenchy & Sylwia Dynek – „Serum”

Jona Ardyn - kim jest?

Jona Ardyn - Koanna Maksymowicz- Raczyńska to altowiolistka, muzyk sesyjny, a z zamiłowania wokalistka. Na co dzień gra w niemieckiej Preussisches Kammerorchester w Prenzlau, a w wolnych chwilach pisze teksty oraz muzykę do swoich piosenek.

Największe sukcesy Jony Ardyn

Do swoich sukcesów artystycznych zalicza główną rolę w chińskim musicalu „Red Star Over China” (premiera Pekin 2011), ćwierćfinał konkursu o nagrodę Bursztynowego Słowika w 46 Sopot Festival, w którym zaśpiewała piosenkę „Anything goes” Tomera Birana, udział w Koncercie Chińskiej Gali Muzycznej z Polską Orkiestrą Radiową (Teatr Polski, Warszawa, 2012) oraz… honorowe obywatelstwo Stanu Oklahoma za wybitne osiągnięcia artystyczne.

Jona Ardyn współpracowała z największymi!

Jona Ardyn współpracowała min. z Isis Gee (konkurs Eurowizji w Belgradzie), z Tomerem Biranem, producentem muzycznym (muzyka do filmów m.in. "Seks w Wielkim Mieście", "Rodzina Soprano"), z Blue Café, Raggattack, Varius Manx, Andrzejem Krzywym, Wojtkiem Olszakiem, Jamesem Newtonem Howardem, Januszem Józefowiczem, Januszem Stokłosą, Dianną Krall, Guntherem Schullerem, Adamem Makowiczem, Wojtkiem Pilichowskim, Markiem Kościkiewiczem, Łukaszem Lachem.

Zobacz też: To był hit! Zobacz TAITO ft. Gemeni - "Balkandance" na scenie Dzień Dobry TVN

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości